loading...

بهترین هدیه

معرفی بهترین کادوها

طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی

نازنین بازدید : 0 سه شنبه 18 مرداد 1401 نظرات (0)

چه مدیر یک کلینیک دندانپزشکی با چندین دندانپزشک باشید و چه یک دندانپزشک مجرد که در مطب خود کار می کند، قطعاً درک می کنید که داشتن یک وب سایت چقدر می تواند در روند برندسازی و جذب حداکثری بیمار اهمیت داشته باشد. . در واقع وب سایت ابزاری است که به تبلیغ بهتر فعالیت ها و مجموعه شما کمک می کند. بهترین قالب وردپرس برای دندانپزشکی خدمات مجتمع دندانپزشکی را می توان به طور کلی به دو بخش درمان و زیبایی تقسیم کرد. خدمات پزشکی شامل مواردی مانند استخراج کانال ریشه و عصب و غیره است. اما خدمات زیبایی که امروزه سهم بسزایی در مراجعه به دندانپزشکان و کلینیک های دندانپزشکی دارد شامل پروتز، لمینت، کامپوزیت، ایمپلنت و غیره می باشد. با توجه به تاثیر دندان ها بر زیبایی صورت و اهمیت مراقبت های شخصی در ارتباطات انسانی و تعاملات اجتماعی، افراد در سال های اخیر تمایل بیشتری به استفاده از خدمات زیبایی دندان دارند که ممکن است منجر به گسترش دامنه دهان و دندان شود. و فعالیت های بهداشتی و درمانی دندان البته در صورتی که هزینه های سنگینی که بر مردم تحمیل می شود اجازه دهد.

از طرفی اکثر مردم این روزها قبل از هر اقدامی به جستجوی اولیه در فضای مجازی می پردازند تا اطلاعات لازم را به دست آورند. شکل گیری تصور مردم از وجود کسب و کار شما در فضای مجازی از طریق وب سایت کلینیک یا مطب دندانپزشکی شما صورت خواهد گرفت. امروزه به ندرت کلینیک دندانپزشکی را می توان یافت که هنوز سایتی راه اندازی نکرده باشد و از این فرصت ارزشمند استفاده نکرده باشد. بنابراین شما در زمینه ای فعال هستید که تجربه 18 ساله ما نشان می دهد که بر خلاف بسیاری از زمینه ها رقابت در زمینه سئو بسیار شدید و با دقت دنبال می شود و برای کسب مقام بالا مستلزم صرف وقت و تلاش بسیار است. صرف تولید محتوا می شود. دیدن یک وب سایت دندانپزشکی در بالای نتایج گوگل به تولید محتوای هدفمند و حرفه ای و همچنین زیرساخت فنی عالی، سرعت، امنیت، رابط کاربری جذاب و سئو پسند بستگی دارد.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که کمیت پروژه را بر کیفیت ارائه آن در اولویت قرار می دهند و با ارائه یک وب سایت مبتنی بر قالب های آماده ارزان و بی کیفیت و پشتیبانی غیرمسئولانه، دلسردی و آزار شما و مجموعه شما را به همراه دارند. . بنابراین طراحی سایت دندانپزشکی کاری است که باید با سلیقه و ظرافت توسط شرکتی با کادری مجرب و کارآزموده انجام شود و یافتن چنین شرکتی برای برون سپاری پروژه مستلزم صرف زمان و تحقیق زیاد است.

قیمت یخچال کوچک

نازنین بازدید : 9 دوشنبه 06 دي 1400 نظرات (1)

اگر در حال حاضر دنبال خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد یخچال مینی بار جور و کارا برای دفتر کار، خوابگاه دانشجویی، قیمت یخچال کوچک اتاق هتل و یا حتی به‌عنوان کمکی برای یخچال اصلی خانه‌ خود هستید، به صفحه‌ای درست هدایت شدید.

ما در این مقاله قصد داریم  بررسی کامل و جامعی برای انواع یخچال مینی، انواع مینی بار هتل، راهکارهای خرید بهترین مینی یخچال و همین طور بررسی و مقایسه قیمت مینی یخچال داشته باشیم.

جهت مشاهده تمامی محصولات قفل های دیجیتال یوکا کلیک کنید
یخچال مینی بار هتلی

قبل از خرید یخچال مینی بار به چه چیزهایی باید حتما فکر کنید؟
قبل از خرید هر وسیله ای باید هدف و همین طور شرایط محیطی و سبک زندگی خود را مدنظر داشته باشید. در مورد یخچال مینی بار هم قبل از هرگونه اقدام به خریدی باید بدانید که هدف تان از خرید مینی یخچال چست؟

آیا تصمیم دارید در خانه از یخچال مینی بار به عنوان یخچال کمکی، زمانی که بار یخچال اصلی خانه زیاد است استفاده کنید یا هتلدار هستید و برای اتاق‌ها به یخچال هتلی نیاز دارید؟  شاید دانشجوی خوابگاه هستید یا به‌تازگی دفتر کاری برای خودتان گرفته‌اید و می‌خواهید یخچال کوچک اتاقی بخرید.

بعد از پاسخ دادن به این سوال ها باید به این سوال هم فکر کنید: ذوست دارید در مینی یخچال بیشتر غذا نگه‌داری کنید یا تنقلات و نوشیدنی؟

دمای متوسط یک مینی بار هتلی یا یخچال مینی حدود ۵ تا ۱۸ درجه سانتی گراد است. بنابراین لازم است قبل از انتخاب مینی بار مورد نظرتان حتما درنظر بگیرید که هدفتان از خرید یخچال مینی بار نگه داری چه نوع مواد غذایی است.

با پرس‌وجو و تحقیق درمورد شرایط دمایی یخچال مینی یا هتلی که قصد خرید دارید، حتما شرایط دمایی مناسب برای نگه‌داری مواد غذایی موردنظرتان را انتخاب کنید تا هیچ‌گاه دچار مسمومیت غذایی نشوید.

آیا می خواهید در مورد ویژگی های یخچال مینی بار اطلاعات بیشتری داشته باشید؟

از کارشناسان بپرسید

یخچال مینی بار کودک

۴ موردی که باید قبل از اقدام به خرید یخچال مینی تعیین کنید
بودجه
طبق قانونی کلی مینی یخچال‌ها نسبت به یخچال‌های معمولی قیمت پایین‌تری دارند. علاوه‌براین قیمت یخچال کوچک اتاقی، باتوجه به نوع یا جنس بدنه متفاوت خواهد بود.

مثلا اگر تمایل داشته باشید که درب یخچال از  استیل ضد خش یا شیشه‌ای باشد؛ باید بودجه بیشتری را در نظر بگیرید.

ظرفیت
ظرفیت یخچال مینی بار خانگی براساس فوت مکعب محاسبه می‌شود و براین اساس می‌توانید ایده‌ای کلی از اندازه و تعداد اقلامی که برای نگهداری درنظر دارید و سایز یخچال داشته باشید.

توضیح محاسبه اندازه یخچال  بر اساس فوت مکعب:

هر فوت مکعب یا Cubic Foot = 28.316 لیتر

فضایی که هر لیتر اشغال می‌کند = یک مکعب ۱۰*۱۰*۱۰

۱ فوت مکعب = ۲۸ مکعب ۱۰*۱۰*۱۰ سانتی متر

محفظه فریزر
معمولا مینی بارها محفظه‌ای کوچک برای خنک نگه داشتن نوشیدنی و مواد غذایی دارند و فضای فریزری جداگانه با درب جدا ندارند. تعدادی از مینی یخچال‌ها هم که  قسمت فریزری کوچک، مثلا در حد نگه داشتن یک پیتزای یخ زده دارند، کارایی فریزرهای معمولی را ندارند.

پس نباید از یخچال کوچک اتاقی انتظار فریز کردن مواد غذایی داشته باشید.

اندازه
معمولا یکی از ملاک‌های افرادی که به‌دنبال خرید یخچال مینی هستند، کوچک بودن این یخچال‌ها و اشغال فضای کم است. پس قبل از هر اقدامی برای خرید یخچال مینی بار اندازه فضایی که می خواهید را به دقت اندازه‌گیری و یادداشت کنید و هنگام خرید به آن دقت کنید.

جهت مشاهده محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید
یخچال مینی بار اتاقی

با انواع یخچال مینی بار آشنا شوید
ترمو الکتریک
در یخچال‌های ترمو الکتریک از قطعه‌ای به نام ترمو الکتریک که از دو فلز غیر همجنس تشکیل شده است، استفاده می‌شود. این قطعات مانند ترموکوپل در وسایل دیگر عمل می‌کنند؛ با این تفاوت که در ترموالکتریک جریان برق تبدیل به سرما یا گرما می‌شود، درصورتی‌که در ترموکوپل گرما باعث ایجاد برق می‌شود.

چون در این نوع یخچال مینی بار از کمپرسور برای سرد کردن فضا استفاده نمی‌شود، صدای کمتری دارند و تنها صدایی که ممکن است از آنها شنیده شود صدای فن آن‌ها است. این نوع مینی بارها برای نگه‌داری مواد برای مدت زمان کم مناسب هستند.

بهترین مارک یخچال کوچک

نازنین بازدید : 48 سه شنبه 25 آبان 1400 نظرات (0)

بهترین مارک یخچال کوچک اگر به دنبال گزینه ای جمع و جور و مقرون به صرفه برای خنک کننده نوشیدنی ها، تنقلات و تنقلات هستید، خرید یک یخچال کوچک بهترین انتخاب است. یخچال های کوچک را می توان در تمام قسمت های منزل، محل کار و فضای اداری استفاده کرد. استفاده از یخچال های کوچک به عنوان یخچال دوم نیز در منازل بسیار رایج است و راه حلی برای افرادی است که به فضای بیشتری نسبت به فضای سردخانه اصلی خانه نیاز دارند.

برخی از آنها یخچال های کوچک شیشه ای دارند و بیشتر به عنوان شوک یا مینی بار شناخته می شوند. ضربه گیرها تزئینی بوده و علاوه بر کارایی ظاهر زیبایی نیز دارند.

چگونه خنک کنیم

اکثر یخچال های کوچک موجود در بازار با کمپرسور کار می کنند. در فرآیند خنک سازی یخچال های کمپرسور، سه قسمت کمپرسور، کندانسور و اواپراتور نقش اصلی را ایفا می کنند. سرمایش در نتیجه این فرآیند بسیار بهینه است و نسبت به سایر روش های ایجاد سرمایش مزایای زیادی دارد.

سالم و انرژی

مصرف انرژی

اگر میزان مصرف انرژی در کالایی که خریداری می کنید برایتان مهم است، باید بدانید که یخچال های بسیار کوچک (مینی) برخلاف تصور، مصرف بهینه یا کلاس، مصرف انرژی صحیحی ندارند. اما تکران برد یخچال و فریزرهای کوچک کلاس A خود را با مصرف انرژی استاندارد تولید می کند و محصولات این شرکت کم مصرف هستند. کلاس انرژی A به معنای مصرف بهینه انرژی در رابطه با بهره وری است. پس اگر ملاک انتخاب شما در خرید یخچال کوچک رده انرژی یا مصرف انرژی است، در انتخاب برند Eastkol تردید نکنید.

3ft-abs-ref-details2

اندازه

در بازار لوازم خانگی و در بین عموم مردم از واحد مرگ برای طبقه بندی یخچال های کوچک استفاده می شود و مرگ نشان دهنده ظرفیت یخچال است. اما این دستگاه برای اندازه گیری یخچال دقت زیادی ندارد. معیار جایگزین و پیشنهادی ما برای شما واحد لیتری است که بر اساس استانداردهای موجود اعلام می شود و ظرفیت دقیق یک یخچال را مشخص می کند.

یخچال های کوچک در اندازه های مختلف موجود است. کوچکترین آنها ظرفیتی کمتر از یک پا دارند و برای نگهداری لوازم بهداشتی یا اتاق خواب مناسب هستند. بزرگترین یخچال های این دسته، یخچال های Combi هستند که دارای یک محفظه فریزر مجزا هستند و طول آنها 12 فوت است.

در متن زیر شما را با انواع یخچال کوچک ایستکول با معیارهای فوت و لیتری آشنا می کنیم.

tm835-80-042_t

یخچال 3 فوت ایست کول: یخچال بسیار کوچک با قدرتی برابر با قدرت یک یخچال بزرگ.
یخچال های 3 فوت ایستکول با ظرفیت 60 لیتر فضای بسیار کمی را اشغال می کند و برای فضاهای کوچک مناسب است.

یخچال های 5 فوت و 9 فوت Eastcool: یخچال های کوچک کاربردی با ظرفیت کافی
این یخچال های ایست کول سایز متوسط ​​و بسیار بلندتر از یخچال های ایست کول سه فوتی دارند و به دلیل ارتفاع بیشتر فضای داخلی آن ها نیز بزرگتر است. ظرفیت یخچال های پنج فوت 89 لیتر و یخچال های نه فوت ظرفیت 160 لیتر است. این یخچال ها با نام های یخچال هتلی یا یخچال های اندازه هتل نیز شناخته می شوند.

فرش اتاق خواب کودک

نازنین بازدید : 15 دوشنبه 17 آبان 1400 نظرات (0)

امروزه فرش به دکور اصلی خانه تبدیل شده است. فرش در حال حاضر به بخشی جدایی ناپذیر از هر فضا و اتاق خانه شما تبدیل شده است. فرش اتاق خواب کودک آنها به هر فضایی روح می بخشند و مزایای دیگری فراتر از زیبایی دارند. فرش بخش مهمی از خانه است. آنها نه تنها برای اتاق نشیمن، بلکه برای مهد کودک شما نیز ضروری هستند. فرش می تواند از کودکان شما در برابر آسیب محافظت کند. اگر فرش مناسب اتاق کودک خود را انتخاب نکنید، ممکن است احساس کنید که اتاق بیش از حد شلوغ است. خرید فرش کودک نیز به دلیل رنگ ها و طرح های زیادی که دارد ممکن است گیج کننده باشد. اما در مورد آن نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا شما را از این سردرگمی رها کنیم.

هنگام خرید فرش اتاق کودک باید بسیار مراقب باشید. این فرش ها انواع، ظاهر و جنس های مختلفی دارند که ممکن است شما را گیج کنند. ما درک می کنیم که شما بهترین ها را برای فرزندتان می خواهید، اما ممکن است ندانید "بهترین" چیست. خوب جای نگرانی نیست! ما می دانیم که این در مورد چیست. در این مقاله تمام نکات مهم برای خرید فرش کودک را به شما می گوییم. پس به ما بپیوندید

چه باید کرد و چه کاری نباید انجام داد
هنگام خرید فرش علاوه بر زیبایی و جنس، کاربرد و مکان آن نیز بسیار مهم است. خرید فرش برای اتاق نوزاد یکی از کارهایی است که باید با دقت و وسواس بیشتری انجام شود. در این مقاله نکاتی را که می تواند در این زمینه به شما کمک کند را فهرست می کنیم.

آیا فرش کودک برای کودک شما راحت است؟
مهم است که فرش کودک نرم و راحت باشد. کودکان به فرشی نیاز دارند که بتوانند روی آن بچرخند، اسباب بازی های خود را پراکنده کنند و ساعت ها بازی کنند. علاوه بر این، اگر کودک شما آلرژی دارد، باید مراقب مواد و الیاف داخل فرش باشید. همیشه مواد استفاده شده در الیاف فرش را بررسی کنید. البته در کنار این نکته باید به ظاهر فرش نیز توجه کرد. بچه ها فرش های رنگارنگ را دوست دارند.

کدام فرش برای کودکان جذاب تر است؟
سبک ها و رنگ های مختلف کودک را به خود جذب می کند. یک فرش با رنگ روشن می تواند انتخاب خوبی برای اتاق کودک باشد. اما اگر فرزندان شما سن خاصی دارند و ترجیحات خاص خود را دارند، از آنها بخواهید در تصمیم گیری برای خرید فرش مشارکت کنند. اما اگر فرزندان شما کوچکتر هستند و هنوز توانایی تصمیم گیری را ندارند، فرش های رنگ روشن انتخاب خوبی هستند. این فرش ها نه تنها جذاب به نظر می رسند، بلکه فضا را دلپذیرتر می کنند.

شما می توانید فرش کودک با شخصیت های حیوانات، ابرقهرمانان و کارتون خریداری کنید. در خرید فرش اتاق نوزاد همیشه به کیفیت، راحتی و جذابیت آن توجه کنید. سعی کنید چیزی بخرید که با رشد فرزندتان از مد نمی افتد. بهترین فرش فرشی است که متناسب با علایق کودک شما باشد. اما شما نمی توانید فرشی با تم اسباب بازی در اتاق نشیمن خود قرار دهید. میتوانی پس این فرش ها کجا هستند؟

فرش بچه گانه را کجا بگذاریم؟
اگر می خواهید فرش کودک را در گوشه ای از اتاق نشیمن خود قرار دهید، چیزی را انتخاب کنید که با دکوراسیون و سلیقه کل خانواده مطابقت داشته باشد. قبل از خرید فرش کودک باید فضایی را که می خواهید فرش را در آن قرار دهید مشخص کنید. فرشی با اندازه مناسب برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود انتخاب کنید.

فرش نامناسب به محیط شکلی نامنظم می دهد. اگر فرش خیلی کوچک باشد فضای کافی برای فعالیت های کودک شما فراهم نمی کند و اگر خیلی بزرگ باشد تا کنار دیوار و زیر مبل کشیده می شود و برای فرزندانتان خطرناک می شود. اگر فضای کافی در بیرون دارید، می توانید فرش کودک را بیرون از خانه قرار دهید. اما حتما فرشی بخرید که مناسب محیط بیرون باشد و در مقابل کثیفی و گرد و غبار مقاومت کند.

فرش فانتزی و شنل چیست؟

نازنین بازدید : 9 یکشنبه 10 مرداد 1400 نظرات (0)

امروزه فرش در طرح ها ، جنس ها و انواع مختلف تولید و استفاده می شود که هر کدام زیبایی مخصوص به خودشان را دارند. فرش فانتزی نیز به عنوان یک محصول نسبتاٌ جدید جایگاه خوبی میان افراد پیدا کرده است. در تولید فرش فانتزی معمولا از رنگ های شاد و براق استفاده می کنند چرا که جلوه و جذابیت زیادی به دکوراسیون داخلی می بخشد. البته به دلیل تنوع در طرح و رنگ فرش فانتزی ، در فضا های اداری هم مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از انواع فرش فانتزی ، شنل نام دارد که معمولا در آن از الیاف پلی استر، اکریلیک، پشم و پلی پروپلین استفاده می شود ، معمولا نخ پلی استر از محبویت بیشتری برخوردار است.ویژگی که فرش شنل را به فرشی خاص تبدیل کرده تنوع در طرح و برجسته بودن آن است.همچنین نرمی و راحتی فرش هنگام استفاده از دیگر مزایای این گونه فرش ها است.

راهنمای کامل خرید فرش فانتزی

نازنین بازدید : 8 یکشنبه 10 مرداد 1400 نظرات (0)

یکی از ارکان اساسی در هر خانه فرش است فرش نقش مهمی در زیبایی خانه ایفا می‌کند. فرش‌های فانتزی با طرح  ها و رنگ های  شاد در کنار خرید فرش دستباف در بسیاری از محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند, زیرا سازگاری بیشتری با دکوراسیون داخلی و محیط‌های مختلف نسبت به دیگر انواع فرش ها دارند.  استفاده از رنگ‌های روشن و براق در اولین برخورد توجه مخاطب را جلب می‌کند. از فرش‌ فانتزی به عنوان فرش‌ مدرن نیز نام برده می‌شود. در ادامه ی مقاله قصد داریم تا انواع فرش های فانتزی را بررسی کنیم.

فرش فانتزی و کاربرد های آن
یکی از کاربردهای فرش‌های فانتزی, استفاده در اتاق های خواب است. در انتخاب فرش, می‌توانید از فرش با انواعی از رنگ‌ها استفاده کنید که به محیط اطراف آسایش می‌بخشد و محیطی آرام با سلیقه شما ایجاد می‌کند. با توجه به تنوع بالای فرش‌های فانتزی, در مقایسه با فرش‌های ایرانی سنتی, این مدل از فرش ها بیشتر مورد استقبال عمومی قرار گرفته اند و به همین دلیل شاهد بهبود قابل‌توجهی در خط تولید این محصولات و فروش آنلاین فرش‌های فانتزی هستیم.

فرش‌های مدرن و فانتزی  با دستگاه بافندگی به روز بافته و توسط بافندگان مجرب و متخصص بافته می شوند ، به این ترتیب, فرشی با کیفیت و درجه یک در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

امروزه استفاده از الیاف پلی استر یکی از عوامل مهم در حفاظت از سلامت انسان در برابر بیماری‌های پوستی و تنفسی و آلرژی است.تمامی فرش های مدرن از الیاف پلی استر ساخته می شوند و کاملاً ضد آلرژی و بدون پرزدهی هستند. علاوه بر این, مقاومت بالایی در برابر عوامل فرسایشی دارد.

فرش‌های فانتزی و مدرن را می‌توان در آشپزخانه, اتاق‌خواب, اتاق‌های نشیمن, و غیره به کاربرد.

طرح هایی که برای بافت فرش های مدرن و فانتزی به کاربرده می شوند اغلب اشکال هندسی و خطوطی فرضی هستند و برای بافت فرش های مدرن  فانتزی خبری از طرح های اسلیمی نیست. اصولاً طرح هایی برای بافت فرش های فانتزی به کاربرد می شوند که قابلیت تفکیک شدن بر اساس رنگ پس زمینه فرش فراهم باشد.

به گونه ای که رنگ های به کار رفته در فرش فانتزی ، اشکالی که بر زمینه فرش نقش زده اند را از هم تفکیک می نماید .فرش‌های فانتزی و مدرن اتاق کودک  فرش‌های مدرن اتاق‌خواب‌ها و فرش‌های مدرن آشپزخانه از جمله مهم ترین و پرکاربردترین انواع فرش های مدرن هستند و تقاضای اصلی مشتریان برای این نوع محیط هستند.

فرش فانتزی اتاق کودک
انواع فرش فانتزی اتاق کودک

کودکان به تماشای کارتون و لذت بردن از آن بسیار علاقه‌مند هستند. بسیاری از شخصیت‌هایی که در کارتون ها از آن ها استفاده می شود،  شخصیت‌های محبوبی برای کودکان هستند. با توجه به علاقه کودکان به این دسته از شخصیت ها در حال حاضر فرش  های فانتزی اتاق بچه‌ها را با طراحی و رنگ مطلوب ارائه می شود.

آزمایش پاپ اسمیر چیست و نحوه انجام آن چگونه است؟

نازنین بازدید : 8 دوشنبه 07 تير 1400 نظرات (0)

آزمایش پاپ اسمیر که نام لاتین آن Pap Smear test می باشد یکی از بهترین روش ها برای تشخیص سرطان دهانه رحم می باشد، سرطان رحم چهارمین دلیل مرگ در بین زنان دنیا می باشد. آزمایش پاپ اسمیر می تواند انواع خاصی از عفونت های ویروسی مثل عفونت hpv یا همان زگیل تناسلی را تشخیص بدهد. جهت انجام آزمایش پاپ اسمیر می توانید برروی لینک کلیک کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02188198077 تماس بگیرید.

آزمایش پاپ اسمیر چیست؟
این آزمایش نوعی تست غربالگری برای سرطان دهانه رحم می باشد که برای بررسی سلول های پیش سرطانی، و سرطانی از این آزمایش کمک گرفته می شود. برای انجام این آزمایش از سلول های دهانه رحم نمونه گیری می شود. هرچند در زمان انجام این فرآیند ممکن است مختصری ناراحتی پیش آید ولی بعد از آن هیچ درد بلند مدتی فرد متوجه نخواهد شد.

آزمایش پاپ اسمیر برای چه کسانی مناسب است؟
زنان بالای 21 سال باید هر از چند گاهی این آزمایش را انجام دهند و اگر شرایطی که در زیر به آن می پردازیم را دارید باید آزمایش های بیشتری بدهید :

ایمنی بدنتان در اثر شیمی درمانی یا پیوند عضو کاهش یافته است.
hpv مثبت دارید.
زنانی که بالای 21 سال دارند و رابطه جنسی ندارند نیاز به انجام این آزمایش ندارند و زنانی بالای 21 سال دارند هم باید هر 3 سال یک بار این آزمایش را انجام دهند. 

جدول پایین مشخص کننده سن انجام آزمایش پاپ اسمیر و زمان انجام آن است :

آزمایش پاپ اسمیر

 

نحوه انجام آزمایش پاپ اسمیر چگونه است؟
این آزمایش در مطب پزشک و فقط در چند دقیقه انجام می شود. برای این تست درآوردن کامل لباس ها یا بخش پایین تنه کافی می باشد. سپس در حالی که زانو ها خم است بیمار باید روی تخت آزمایش به صورت طاقباز دراز بکشد و پزشک به آرامی وسیله ای شبیه به برس یا فرچه را در داخل واژن فرو برده و به آرامی سلولهای دهانه رحم و انتهای واژن را بر می دارد.

نمونه برداری از رحم خطری نخواهد داشت. تعدادی از پزشکان نیز از ابزاری به نام سیتوبراش استفاده می‌کنند که ترکیبی است از کاردک و قلم ‌مو، بستگی به آزمایشی که انجام می شود پزشک نمونه های جمع آوری شده را به داخل ظرفی که حاوی مایعی مخصوص برای حفظ نمونه است (تست پاپ اسمیر با پایه مایع) یا داخل یک اسلاید شیشه ای (تست پاپ اسمیر مرسوم) انتقال می دهد.

نمونه ها به آزمایشگاه انتقال داده می شود و برای شناسایی ویژگی های سلول هایی که نشان دهنده سرطانی یا پیش سرطانی بودن رحم هستند، زیر میکروسکوپ آزمایش می شوند. موارد غیر تشخیصی مانند سلول های خون، سلول های التهابی و موکوس حذف می شوند و آزمایشگر تنها سلول های دهانه رحم را منتقل می کند.

جهت انجام آزمایش پاپ اسمیر چه آمادگی لازم است؟
برای مطمئن شدن از میزان کارایی و اثرگذاری آزمایش، قبل از انجام آن مراحل زیر را باید انجام دهید:

2 روز قبل از انجام آزمایش از برقراری رابطه جنسی، دوش گرفتن یا استفاده از دارو های واژنی یا فوم های اسپرم کش و کرم و ژل خودداری کنید چون این مواد می توانند سبب دور شدن سلول های غیر عادی شده یا آن ها را بپوشانند.
در دوران قاعدگی این تست نباید انجام گیرد، درصورت امکان اجازه دهید این دوران سپری شود زیرا در این دوران احتمال دارد که نتیجه آزمایش کاملا صحیح نباشد.
بعد از زایمان باید 12 هفته صبر کنید و بعد آزمایش پاپ اسمیر را انجام دهید.
آرامش خود را حفظ کنید و نفس عمیق بکشید.
از بابت هزینه این آزمایش نگران نباشید چون اکثر بیمه ها هزینه انجام این آزمایش را تامین میکنند. (به طور کلی در آزمایشگاه مندل هزینه انجام آزمایش پاپ اسمیر با قیمت بسیار مناسب و در سریع ترین زمان انجام می شود.)
نتیجه آزمایش پاپ اسمیر چگونه است؟
نتایج آزمایش های پاپ اسمیر بسیار دقیق می باشد و تا 80 درصد موجب کاهش نرخ ابتلا به سرطان دهانه رحم می شود.

درواقع این آزمایش راه بی خطری برای غربالگری سرطان دهانه رحم می باشد که عاری از خطا و عوارض نیست. بعضی از موارد مانند تعداد کم سلول های غیر نرمال، جمع آوری کم سلول ها، وجود خونی که سلول های غیر نرمال را پنهان می کند و یا التهابی که این سلول ها را پنهان کند، می تواند موجب نتایج منفی کاذب شود.

چند حالت برای نتایج آزمایش پاپ اسمیر وجود دارد :

جواب عادی در آزمایش پاپ اسمیر
اگر در حین انجام آزمایش پاپ اسمیر فقط سلول های عادی رحم دیده شود، جواب آزمایش منفی می شود و تا آزمایشات بعدی دیگر نیازی به درمان یا آزمایش خاصی نیست.

جواب غیر عادی در آزمایش پاپ اسمیر
اگر در آزمایش جواب غیر عادی باشد یعنی جواب آزمایش مثبت باشد، این مثبت بودن به معنای داشتن سرطان دهانه رحم نیست و این جواب به نوع سلول های شناسایی شده در آزمایش بستگی دارد و کارهای زیر باید انجام شود:

سلول های غیر عادی پولکی با اهمیت نامشخص

ضایعه پولکی درون مخاطی

آموزش قدم به قدم ساخت اکانت جیمیل

نازنین بازدید : 10 دوشنبه 07 تير 1400 نظرات (0)

آموزش تصویری نحوه ساختن جیمیل و اکانت گوگل

در دنیای حال حاضر اینترنت یکی از نیاز های مهم برای هر شخص داشتن یک راه ارتباطی است و ایمیل و یا همان ادرس الکترونیکی از متداول ترین راه های ارتباطی جهان شناخته شده است . می توان ساخت جیمیل را بهترین گزینه برای داشته یک ایمیل مناسب دانست. تقریبا می توان گفت برای ورود به اکثر سایت ها و اپلیکیشن ها کاربر باید یک ایمیل شخصی داشته باشد. در خیلی از ادارات و سازمان ها استفاده از ایمیل به عنوان راه حلی برای انجام مکاتبات اداری و رسمی رایج شده است. خیلی از کسب و کار ها از ایمیلی به عنوان راه ارتباطی استفاده می کنند و همچنین جذب نیرو و دریافت رزومه از طریق اکانت ایمیل ( ادرس الکترونیکی ) انجام می شود. اکنون که با اهمیت بالای یک حساب الکترونیکی اشنا شدید سوالی که ایجاد می شود این است که ایا ایمیلی برای خود دارید؟ ساخت ایمیل جدید کار بسیار ساده ای است ، در این مقاله یاد می گیریم که چگونه جیمیل و یک اکانت گوگل بسازیم .

آشنایی با ویژگی های جیمیل

- لیست وظایف

- تایید دو مرحله ای

- اشتراک گذاری تقویم

- ارسال گروهای ایمیل

- تغییر پس زمینه جیمیل

- مسدود کردن پیام

- کلید های میانبر

- پاسخ گوی اتوماتیک

- برجسب گذاری برای پیام

- جست و جوی پیشرفته

- برچسب های رنگی

- افزودن مخاطبین

- استفاده از قالب بندی

 مزایای ساخت اکانت جیمیل

پیشنهاد می کنم اگر اکانت جیمیل ندارید همین الان دست به کار شوید و ایمیل خود را بسازید . باید در ابتدا این را ذکر کنیم که با ساختن جیمیل به خیلی از خدمات دیگر از گوگل می توانید دسترسی پیدا کنید ( مانند گوگل درایو ، یوتیوب و ... )

 برای آشنایی با مزایای ارتباط از روش ساختن جیمیل و اکانت گوگل به چند مورد اشاره می کنیم :

- برقراری ارتباط بدون محدودیت زمانی و مکانی

- امکان ارسال فایل در ایمیل ( به صورت پیوست )

- تبادل پیام با سرعت بسیار بالا

- امنیت در دریافت و ارسال پیام

- فضای تقریبا نامحدود برای ارسال و دریافت پیام

- در دسترس بودن همیشگی ( هر جا با هر وسیله و در هر زمان )

- حفظ تاریخچه گفت و گو ها و ثبت مکالمات

- ارسال به صورت تقریبا رایگان

 

آموزش ساخت جیمیل و اکانت گوگل

قدم اول : ایجاد حساب برای ساخت اکانت گوگل

برای شروع ساختن جیمیل در ابتدا باید وارد سایت gmail.com ( google.com/gmail‌ ) شده و مانند تصویر زیر روی دکمه " ایجاد حساب " کلیک کرده تا یک جیمیل و اکانت گوگل بسازید .

در صورت انگلیسی بودن زبان صفحه باید روی گزینه ی " Create an account‌‌ "  کلیک کنید .

 ساخت جیمیل

 

قدم دوم : فرم اولیه ثبت نام جیمیل

بعد از کلیک بر قسمت ایجاد حساب ، فرم ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. اگر صفحه ساخت جیمیل و اکانت گوگل شما انگلیسی زبان است و بخاطر اینکه آموزش به صورت فارسی تنظیم شده است برای راحت تر پرداختن به اموزش بهتر است زبان را به فارسی تغییر دهید .( مانند تصویر )

 ساخت جیمیل

 

در تصویر واضح است که این فرم اطلاعات اولیه ای جهت ساخت جیمیل و اکانت گوگل می خواهد که هر قسمت را به تفکیک توضیح خواهیم داد .

 ساخت جیمیل

1- نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت باید وارد کنید .

2- این قسمت برای وارد کردن آدرس ایمیل انتخابی شما است ( دقت کنید که این ادرس نباید قبلا توسط فردی دیگر ثبت شده باشد و در ادرس ایمیل فقط مجاز به استفاده از حرف ، عدد و نقطه هستید . )

3- این قسمت جهت وارد کردن رمز عبور است و در فرم بعد باید به منظور تایید مرز عبور خود را مجدد وارد کنید . رمز عبور باید حداقل از هشت کاراکتر که شامل حرف ، عدد و نماد تشکیل شود . در غیر این صورت پیغام خطا داده می شود .

 

قدم سوم : وارد کردن اطلاعاتی که برای بازیابی حساب جیمیل ضروری است

در این مرحله اطلاعاتی را مانند شماره تلفن باید وارد کرد ، به منظور امنیت حساس و قابلیت بازیابی رمز جیمیل زمان فراموشی رمز. این قسمت را نیز به تفکیک از یکدیگر برای شما شرح خواهیم داد . ( به این نکته توجه داشته باشید که وارد کردن شماره همراه صحیح بسیار واجب بوده و به عنوان امنیت هرچه بیشتری اکانت گوگل شما مورد استفاده قرار میگیرد و بعدا اگر به هر دلیلی اکانت شما مورد هک قرار بگیرد و یا شما رمز جیمیل خود را فراموش کنید از طریق همین شماره همراه به راحتی می توانید اکانت خود را بازگردانی کنید.)

 ساخت جیمیل

1- در این قسمت از ساختن جیمیل باید شماره همراه خود را وارد کنید که در صورت فراموشی رمز از طریق شماره همراه خود می توانید حساب کاربری را بازیابی کنید.

2- اگر ایمیل دیگری برای بازیابی دارید ، آن را در کادر وارد کنید. ( این مورد را هم به شما توصیه میکنیم حتما انجام دهید که اگر به هر دلیلی پسوورد خود را فراموش کردید و یا اکانت شما مورد هک قرار گرفت به سادگی از طریق این ایمیل بتوانید اکانت گوگل خود را بازگردانی کنید.)

3- در این قسمت باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید . درست پر کردن این بخش از ساخت جیمیل الزامی است.

۲۰ مدل کت شلوار دخترانه مجلسی و شیک مد روز

نازنین بازدید : 10 دوشنبه 07 تير 1400 نظرات (0)

عکس های ذیل صرفا جهت ایده هستند و در فروشگاه کروکو به فروش نمیرسند.

کت شلوار دخترانه مجلسی  لباسی تقریبا رسمی می باشد که ساعتها باید برای انتخاب آن در بوتیک های مختلف وقت بگذاریم تا به انتخاب دلخواهمان برسیم. بی تردید یک دست کت و شلوار براق به هیچ عنوان مناسب محل کار نیست. اگر شما هم یکی از آن افرادی هستید که در محل کار، مجالس یا مهمانی ها ترجیح می دهید لباس رسمی بپوشید کت و شلوار بهترین انتخاب است.

انتخاب و خرید کت شلوار دخترانه مجلسی در طرح های ساده یا کار شده، راسته یا دمپا گشاد، یقه باز یا بسته و… همواره برای دختر خانم ها دشوار بوده، چرا که مدل های گوناگون و رنگ های متنوع آن ها را دچار سردرگمی در انتخابشان میکند. انتخاب یک ست کیف و کفش جذاب و متناسب با کت و شلوار هم دغدغه دیگری است که ذهن خانم ها را مشغول میکند، چرا که این دو آیتم همواره تکمیل کننده ی یک استایل شیک هستند.

کت شلوار دخترانه مجلسی و شیک
کت شلوار دخترانه مجلسی می تواند جنس های مختلفی داشته باشد، از جمله: مخمل، کتان، حریر و… که انتخاب هر کدام یک بستگی به سلیقه هر فرد دارد و دو اینکه می خواهید لباس را در چه فصلی از سال بپوشید. کت شلوارهای مجلسی دخترانه عموما رنگ های روشن و شادی دارند، مثل رنگ های صورتی، کرم، قرمز و … که موقع انتخاب رنگ باید به این نکته توجه کنید که این کت و شلوار را برای پوشیدن در چه مجلسی میخواهید، همچنین تناسب آن با رنگ پوست تان را هم حتما در نظر بگیرید.

در ادامه نمونه هایی از جدیدترین مدل های کت شلوار دخترانه مجلسی و مد روز مخصوص دختر خانم های جوان در طرح هایی ساده و در عین حال شیک آورده ایم که میتوانید از آن ها برای دوخت کت شلوار مجلسی خود ایده بگیرید.


کت شلوار دخترانه مجلسی مناسب برای چه مکان هایی است؟
کت شلوار دخترانه مجلسی  لباسی تقریبا رسمی می باشد که ساعتها باید برای انتخاب آن در بوتیک های مختلف وقت بگذاریم تا به انتخاب دلخواهمان برسیم. بی تردید یک دست کت و شلوار براق به هیچ عنوان مناسب محل کار یا قرارهای کاری نیست.

اگر شما هم یکی از آن افرادی هستید که در محل کار، مجالس یا مهمانی ها ترجیح می دهید لباس رسمی بپوشید کت و شلوار بهترین انتخاب است اما بهتر است پیش از خرید، چند نکته مهم را مد نظر قرار دهید تا بهترین و شیک ترین کت شلوار دخترانه مجلسی را خریداری نمایید.

نکات مهم در خرید کت و شلوار مجلسی دخترانه
نکته اول و خیلی مهم  در خرید این مدل لباس این است که حتما باید مشخص کنید که چه مدل کتی در نظر دارید. شاید اکثر خانم ها به این موضوع توجه چندانی نشان ندهند، اما به زور مثال باید بگوییم کت های کم دکمه رسمی تر هستند و مناسب برای مجالس رسمی می باشند.

کت شلوارهای رسمی عمدتا تیره رنگ بوده و از پارچه های ساده ای دوخته می شوند.

لذا کت شلوارهای رنگ روشن و طرح دار و کارشده و یا براق به هیچ عنوان برای مجالس یا مهمانی های رسمی مناسب نمی باشند. نکته دیگر اینکه افرادی که دارای قد کوتاه یا متوسطی هستند باید به خاطر داشته باشند که کت های دو دکمه  برای آن ها بهتر و مناسبتر خواهد بود و کت های سه دکمه مناسب افراد قدبلند است.

نکات مهم در خرید کت و شلوار مجلسی دخترانه
هنگام خرید کت شلوار دخترانه مجلسی دقت کنید که کت مورد نظرتان در ناحیه سرشانه ها کاملا مناسب  و فیت عرض شانه هایتان باشد. اندازه آستین هم بسیار در جلوه و زیبایی هر چه بیشتر لباس موثر است،  پس در نظر داشته باشید که آستین های کتی که انتخاب می کنید خیلی بلند  یا خیلی کوتاه نباشد. پوشیدن کت و شلواری که رنگ متفاوتی از هم دارند اصلا برای مجالس رسمی برازنده نیست.

در حالت کلی می توان گفت انتخاب و خرید یک دست کت شلوار دخترانه مجلسی شیک و خاص برای دختر خانم های جوان کار سختی به شمار می آید، چرا که از طرفی  تمایل دارد کت و شلوار دخترانه ای که انتخاب می کنند مد روز و جذاب باشد و از طرف دیگر دوست دارند در لباسی که بر تن دارند راحت بوده و حس خوبی  نسبت به آن داشته باشند.

کت شلوار دخترانه مجلسی ، در انواع طرح های رسمی و اسپرت در بازار موجود است که انتخاب  هر یک از این طرح های زیبا و متنوع بستگی به سلیقه فردی شما و صد البته فرم اندام و استایل لباس پوشیدن تان دارد و شما انتخاب های فراوانی از بین این همه طرح و رنگ متنوع کت و شلواری دارید که می توانند شما را شیک تر و جذاب تر از همیشه جلوه دهند. در ادامه چند مدل از کت و شلوارهای دخترانه مجلسی  ۲۰۲۰ اروپایی  را با هم میبینیم.

هدیه تولد برای عشقم چی بخرم؟

نازنین بازدید : 9 یکشنبه 06 تير 1400 نظرات (0)

گرفتن جشن تولد برای عزیزان و کادو دادن و هدیه گرفتن عشق و محبت بین آدمها زیاد می‌کند و روابط را گرمتر می‌کند.
عزیزانتان متوجه شوند که روز به دنیا آمدنشان چقدر برای اطرافیانشان اهمیت دارد حس‌های زیبایی را منتقل می‌کند و حس ارزشمند بودن می‌کنند.

اما قسمت هیجان انگیز گرفتن جشن تولد برای عشقتان دادن هدیه تولد مناسب و کابردی است که بسیار پر دغدغه است.
دریم لند گیفت در این مقاله سعی داشته است تا به سوال هدیه تولد برای عشقم چی بخرم؟ را پاسخ دهد پس با ما همراه باشید تا یک کادوخاص را برای عشقتان فراهم نمایید.

هدیه تولد برای عشقم چی بخرم؟

با دادن هدیه تولد به عزیزانتان عشق و محبت بکارید

هدیه و کادو دادن مخصوصا در روز تولد عزیزانتان و عشقتان یک معامله مهربانانه انجام می‌دهید که به طرف
مقابلتان ثابت می‌کنید چقدر برای شما اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد.
به عنوان مثال وقتی شما در روز تولد عشقتان هدیه تولد تهیه و یک جشن فوق العاده جذاب برای او تدارک می بینید
حتماً این انتظار در شما بوجود خواهد آمد که عشقتان نیز در جشن تولدتان با تهیه نمودن هدیه شرکت کند! نه تنها این
توقع وجود دارد بلکه انتظار می رود تا هدیه تولدی که غشق شما تهیه می کند با هدیه شما برابری داشته باشد! شاید
این نوع دیدگاه کمی خالی از احساس و خشک به نظر برسد ولی در دنیای اقتصاد و دنیای واقعی این
برداشت ها و انتظارها وجود خواهند داشت!پس حتماً سعی کنید تا در جشن تولدی که برای عشقتان
تدارک دیده‌اید حضور فعال داشته باشید و هدیه خاص و کاربردی برای او تدارک ببینید.

نکته دیگری که باید رعایت کنید این است که هنگام تهیه هدیه به توان مالی خود و توان مالی شخص مقابل
توجه داشته باشید و هدیه ای تهیه کنید که از نظر مالی به شما فشار نیاورده و برای تهیه آن به زحمت نیافتید
و به این نکته هم توجه کنید که طرف مقابل برای جبران آن توان مالی کافی را داشته باشد تا در آینده وقتی که
قصد جبران دارد دچار مشکل نشده و بتواند به آسانی از پس تهیه هدیه کمتراز آن برآید.

هرچند هر هدیه ای که از دوست رسد  نیکوست ولی رعایت موارد بالا می تواند از نظر اقتصادی راحتی و آرامش بیشتری برای
هر دو طرف ایجاد نماید.

همچنین بخوانید: ۵کادو مردانه کاربردی

پول نقد برای کادو تولد عشقمان مناسب است؟
پول نقد شاید اولین و راحت ترین چیزی باشد که می توان برای هدیه تولد در نظر گرفت. ولی آیا بهترین و مناسب
ترین هدیه تولد برای عشقمان هم هست؟!

بر اساس مطالعه ای که در سال 1993 در دانشگاه ییل ایالات متحده صورت پذیرفته، تخمین ارزش هدیه توسط هدیه گیرنده ها
همیشه کمتر از ارزش واقعی آنهاست! برای مثال وقتی شما یک هدیه 100 هزار تومانی برای یکی از دوستانتان تهیه می کنید

در اکثر مواقع دوست شما ارزش آن را 70 یا 80 هزار تومان تخمین خواهد زد!مخصوصا اگر این کادو را برای تولد عشقتان

در نظر گرفته باشید!!!

بنابراین پول نقد می تواند سوء تفاهم هایی که در مورد تخمین قیمت هدیه زده می شود را برطرف نماید. از طرفی نیز پول

نقد می تواند برای افرادی که مشکلات اقتصادی دارند راهگشا باشد و قدرت انتخاب و خرید کالای مورد نیازش را به او
می بخشد در حالی که ممکن است کادوی تولد شما مورد نیاز وی نبوده و مورد استفاده قرار نگیرد.

اما مطالعات و تحقیقات دیگری نیز در این ضمینه وجود دارد که نشان می دهد میزان رضایتمندی افرادی که بعنوان هدیه تولد
پول نقد دریافت می کنند بسیار کمتر از افرادی است که کادو می گیرند! شاید به این دلیل که کادو دادن این احساس را منتقل
می کند که طرف مقابل برای تهیه آن فکر کرده و وقت گذاشته است که نشان از توجه و محبت اوست و پول نقد برعکس آن،
نشاندهنده یک هدیه دم دستی و از سر بی تفاوتی و از سر باز کردن است!

با این تفاسیر در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شما هستید که می توانید با دادن پول نقد یا کارت هدیه، قدرت خرید

و انتخاب کادو را به طرف مقابلتان داده و ارزش واقعی هدیه تان را گوشزد کنید و یا با وقت گذاشتن، فکر کردن و بازار گردی

کادوی تولد کاربردی تهیه کنید که مورد نیاز طرف مقابل بوده و یک یادگاری با ارزش از طرف شما قلمداد شود.

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱ دخترانه

نازنین بازدید : 12 یکشنبه 06 تير 1400 نظرات (0)

دخترانه و زنانه جدید و بسیار شیک سال ۲۰۲۱  ۱۴۰۰ را برای شما خانم های خوش سلیقه انتخاب کردیم تا با انتخاب هر کدام از آنها در مهمانیها، مراسم، مجالس و جشن ها بدرخشید.

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۰

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۱

همان طور که گفتیم در این قسمت از سایت بهترین هاش برایتان جدیدترین مدلهای لباس مجلسی ۲۰۲۱ – ۱۴۰۰ را که شامل مدلهای متنوعی از جمله بلند، کوتاه، باز و پوشیده با انواع جنس ها ار جمله گیپور، دانتل، حریر، لمه و مخمل تهیه کردیم.

لباس زنانه بسیار جذاب رنگ روشن باکلاس

لباس زنانه بسیار جذاب رنگ روشن باکلاس

لباس دو تیکه دخترانه محفلی قرمز رنگ

لباس دو تیکه دخترانه محفلی قرمز رنگ

لباسهای مجلسی جدید ۱۴۰۰ با تن خور مانکن

لباسهای مجلسی جدید ۱۴۰۰ با تن خور مانکن

لباس بلند بسیار زیبا مخصوص مهمانی ها و محافل

لباس بلند بسیار زیبا مخصوص مهمانی ها و محافل

لباس مدل ماهی ۲۰۲۱ با طراحی بسیار شیک برای خانم های جوان

لباس مدل ماهی ۲۰۲۱ با طراحی بسیار شیک برای خانم های جوان

جدیدترین لباس مجلسی ترکیه ای ۲۰۲۱

جدیدترین لباس مجلسی ترکیه ای ۲۰۲۱

آشنایی بیشتر با طرح و نقش افشان

نازنین بازدید : 7 یکشنبه 06 تير 1400 نظرات (0)

طرح و نقش افشان یکی از مشهورترین طرح‌های فرش دستباف و قالی ایرانی است که در قالی‌بافی استفاده فراوانی از آن می‌شود. در زمان‌های گذشته مشهورترین طرحی که برای فرش و قالی ایرانی استفاده می‌شد ، طرح ترنج بود ؛ این طرح یک ترنج بزرگ بود که در مرکز فرش قرار می‌گرفت و اطراف آن نیز گل‌های ریزی قرار داشت و هنوز هم مورد استقبال بسیاری از خانواده‌ها است. در سال‌های بعد طراحان نقشه فرش و قالی تصمیم به حذف ترنج از وسط فرش گرفتند و طرح و نقش افشان به وجود آمد که فرش از گل‌های به صورت پراکنده برخوردار بود و دیگر از ترنج مرکزی استفاده نمی‌شد.

طرح و نقش افشان
طرح افشان از جمله طرح‌های پرکاربرد در صنعت و هنر فرش بافی است ، این طرح انواع مختلفی دارد و در بسیاری از موارد با بخشی از طرح‌های اسلیمی مانند شاخ و برگ ، حیوانات ، بوته و… به صورت پراکنده پوشانده شده است. نقش‌ها و طرح‌هایی که در داخل طرح افشان قرار دارند باهم ارتباط دارند و اتصالی بین آنها برقرار است. به طور کلی طرح‌های نقش افشان دارای لچک و ترنج نیستند اما جدیدا نمونه‌هایی طراحی شده است که در آن لچک و ترنج نیز مشاهده می‌شود.

طرح و نقش افشان در میان طرح‌های فرش ایرانی یک طرح قدیمی و ریشه دار محسوب می‌شود که از زمان‌های گذشته طرفداران خاص خود را داشته است. همچنین این طرح در برخی از موارد با طرح و نقش اسلیمی نیز پوشانده شده است. طرح‌های ختایی بیشتر از نقش‌های شاخ و برگ و به تعداد کم از نقش‌های حیوانات برخوردار هستند ، اما نقش‌های اسلیمی طرح‌ها و نقش‌های زیادی دارند به طور کلی طرح افشان را می‌توانیم ترکیبی از طرح‌های اسلیمی و ختایی بنامیم.

علت نامگذاری طرح افشان
در فرش طرح افشان گل‌ها ، برگ‌ها ، غنچه‌ها و سایر نگاره‌ها در کل سطح فرش پراکنده هستند و تمامی سطح فرش را تحت پوشش خود قرار می‌دهند به همین دلیل است که این نوع طرح را طرح و نقش افشان می‌گویند. پراکندگی و حالت افشانی که در این فرش ها وجود دارد این طرح و نقش را به یکی از طرح‌های ممتاز و منحصر به فرد تبدیل کرده است.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام

نازنین بازدید : 6 شنبه 05 تير 1400 نظرات (0)

در مقاله امروز پاک کردن تلگرام اکانت به ۲ روش معمولی و خودکار را یادتان می‌دهیم و همینطور در آخر مقاله راجع‌به Active Session ها صحبت می‌کنیم و می‌گوییم که چطوری تلگرام‌تان را از گوشی یا کامپیوترهایی که بهشان دسترسی ندارید حذف کنید.

آموزش حذف اکانت تلگرام

 قبل از دیلیت اکانت تلگرام، این ۳ نکتۀ مهم را یادتان باشد: 

 1. بعد از حذف حساب کاربری تلگرام تمامی فایل‌ها، چت‌ها، تصاویر، گروه‌ها، کانال‌ها، مخاطبین و … پاک می‌شوند.
 2. اگر با شماره یکسان به تلگرام برگردید و ثبت‌نام کنید، اطلاعات شما برنمی‌گردند.
 3. اگر اطلاعات مهمی دارید و می‌خواهید آن‌ها را بازگردانی کنید، حتماً بکاپ یا نسخه پشتیبان از تلگرام‌تان تهیه کنید.

 توجه:  در مقاله دیگر ما می‌توانید راجع‌به بکاپ‌گیری از تلگرام بخوانید. اگر نیاز بود، ابتدا مقاله مذکور را بخوانید و بعد برای آموزش حذف اکانت تلگرام، به اینجا برگردید.

خب؛ برویم سراغ مراحل حذف اکانت تلگرام.

مرحله اول: ورود به سایت

اول از همه وارد صفحه Delete Account (سایت حذف اکانت تلگرام) شوید. (کافی‌ست روی لینک کلیک کنید)

سایت پاک کردن اکانت تلگرام

در این مرحله، باید داخل کادری که دور آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم، شماره تلفن‌تان را وارد کنید. دقت کنید که پیش‌شمارۀ ایران ۹۸+ است. برای مثال باید شماره‌تان به این شکل باشد: ۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷+

حتما بخوانید:  هاست ویندوزی

مرحله دوم: دریافت کد تایید

حالا یک کد در حساب کاربری تلگرام، برای‌تان ارسال شده است.

کد تایید تلگرام

توجه: به هیچ‌وجه این کد را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

شما باید این کد را کپی کرده و در کادر جدید (👇) وارد کنید.

ورود به تلگرام

مرحله سوم: تایید حذف اکانت تلگرام

حالا تلگرام از شما سوال می‌کند که چرا می‌خواهید حساب‌تان را حذف کنید؟ به این سوال اگر هم جواب ندادید مشکلی پیش نمی‌آید. فقط اگر مطمئن هستید روی دکمه Delete My Account کلیک کنید.

حذف اکانت تلگرام 4

در آخر تلگرام برای اطمینان بیشتر، یک بار دیگر هم از شما می‌پرسد که آیا مطمئن هستید؟ چون اگر اکانت تلگرامتان را حذف کنید، شاید تا چند روز نتوانید با همین شماره اکانت جدیدی بسازید.

در صورت موافقت روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید تا کار تمام شود.

حذف اکانت تلگرام

توجه: حتی اگر از نسخه‌های جایگزین تلگرام (مثل موبوگرام، تلگرام طلایی یا Telegram X) استفاده می‌کنید، حذف اکانت آن‌ها به همین شکل قابل اجرا هست.

همچنین پاک کردن تلگرام در آیفون (IOS) و اندروید یکسان هست پس این راهنما برای هر دو سیستم عامل مناسب است. فقط یادتان باشد که این مراحل، پاک کردن اکانت تلگرام برای همیشه و از همه‌جا (گوشی و لپ‌تاپ) است، نه پاک کردن حساب به‌صورت موقتی!

موبوگرام  تلگرام telegram xتلگرام طلایی

خب؛ برویم سراغ حذف خودکار اکانت تلگرام. می‌دانستید که می‌توانید با انجام یک سری تنظیمات ساده، تلگرام‌تان را به‌صورت خودکار و از پیش تعیین شده حذف کنید؟

طریقه حذف اکانت تلگرام به‌صورت خودکار

گاهی ممکن است اتفاقی بیافتد که چند ماه نتوانید به تلگرام دسترسی داشته باشید. در این مواقع می‌توانید تنظیم کنید که اگر بیشتر از ۱ ماه یا ۶ ماه به تلگرام سر نزدید، اکانت تلگرام‌تان به‌شکل خودکار حذف شود.

چگونه ایمیل اینستا درست کنیم ؟

نازنین بازدید : 5 شنبه 05 تير 1400 نظرات (0)

سایت‌ها و شرکت‌های بسیاری وجود دارند که اجازه ساخت ایمیل را به همه افراد می‌دهند. در بعضی ‌از سایت‌ها به صورت رایگان و در بعضی از سایت‌ها با پرداخت هزینه، امکان ساخت ایمیل برای تمام افراد ممکن است. ساخت ایمیل برای اینستاگرام

سایت‌های یاهو و گوگل، جزو محبوب‌ترین سایت‌هایی هستند که اجازه ساخت ایمیل به صورت رایگان را در اختیار مردم قرار داده‌اند.

برای ساخت ایمیل به منظور عضویت در برنامه‌هایی مانند اینستاگرام، به روش زیر عمل کنید:

1_ از طریق لینک زیر وارد صفحه ایجاد حساب‌ کاربری در جیمیل شوید:

https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp 

2_ در صفحه باز شده، اطلاعات خود را شامل نام و نام‌ خانوادگی وارد کنید.

3_ در قسمت user، آدرس منتخب برای ایمیلتان را وارد کنید. در صورت تکراری بودن آدرس منتخب ایمیل، گوگل اخطاری صادر می‌کند و سپس نام‌های پیشنهادی را براتان به نمایش در می‌آورد.

4_ در قسمت password، رمز عبور معتبری شامل 8 کاراکتر حرف انگلیسی و عدد وارد کنید.

5_ مجدداً رمز انتخابیتان را وارد کرده و سپس به مرحله بعد روید.

6_ برای فعالسازی ایمیل در اینستاگرام، از شما درخواست می‌شود شماره تلفن همراهتان را به منظور احراز هویت وارد کنید.

7_ منتظر دریافت پیام از گوگل برای تایید احراز هویت خود باشید.

8_ پس از دریافت پیام، اینیل شما برای استفاده در اینستاگرام آماده و ساخته شد ه است.

بیوگرافی صبا راد و ماجرای طلاق و ازدواج مجددش

نازنین بازدید : 8 پنجشنبه 20 خرداد 1400 نظرات (0)

فاطمه راد یکی از مجریان برنامه ترکیبی "بیایید به خانه برویم" بوده که حدود دوازده سال از شبکه 5 به صورت زنده پخش می شود. وی در 21 نوامبر 1980 متولد شد. وی همچنین یکی از نویسندگان رادیو است. خبر ازدواج صبا راد با مرتضی علی آبادی در فروردین 94 در رسانه ها منتشر شد. ما را با بیوگرافی صبا راد دنبال کنید.


بیوگرافی صبا راد (فاطمه راد)
فاطمه راد در 21 نوامبر 1980 متولد شد. وی به اصرار یکی از دوستانش ، یک تست گفتار داد. وی در جشنواره تولید مراکز استان به عنوان بهترین نویسنده و سخنران (استان گیلان) انتخاب شد. صبا راد در سال 1988 وارد تلویزیون شد. وی علاوه بر میزبانی برنامه خانه به خانه ، در سال 1992 برنامه ای 100 اپیزودی را در شبکه پنج تولید کرد.

بیوگرافی صبا راد صبا راد ، مجری برنامه ، به خانه برمی گردیم

مجری برنامه ، فاطمه راد ، به خانه برمی گردد

بیوگرافی صبا راد ، مجری برنامه ، به خانه برمی گردیم

وی در دسامبر 2013 با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد. خبر ازدواج آنها در آوریل 1994 در رسانه ها منتشر شد. مرتضی علی آبادی در آوریل 2016 اعلام کرد که حدود شش ماه از صبا راد جدا شده و با او کاری ندارد. وی گفت: "مطمئناً هرکسی که تصمیم به ازدواج با یک فرد مشهور می گیرد می داند که این بار مشکلات خاص خود را دارد."

عکس صبا راد در کنار همسر سابقش

 مرتضی علی آبادی برای اولین بار در سریال تلویزیونی "شمعدونی" به کارگردانی سوروس صحت به عنوان بازیگر به عنوان بازیگر بازی کرد و از آن زمان در چندین سریال دیگر بازی کرده است. وی همچنین مدیر باشگاه تنیس استقلال و مدیر تیم فوتبال ستارگان سینما و موسیقی ایران است.

صبا راد و مراسم عروسی صبا راد و مرتضی علی آبادی

بیوگرافی همسر صبا راد مرتضی علی آبادی مرتضی علی آبادی و همسر سابقش صبا راد

چطور دوباره عاشق همسرمان شویم

نازنین بازدید : 9 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

میتوانید مجدداً عاشق کسی بشوید که قبلا دوستش داشتید حتی اگر نسبت به وی حسی ندارید.

چگونه دوباره عاشق همسرمان شویم؟

تحقیقات نشان داده اند که تمایل و کشش خاصی که زوج ها در آغاز ازدواجشان تجربه میکنند پس از گذشت چند سال کمرنگ شده و جای خود را به مرحله ی دیگری از روابط یعنی احترام متقابل و صمیمیت عمیق میدهد . در این وضعیت زوج ها حس میکنند که عاشق همسر خود نیستند و به دنبال راهی می گردند تا مجدداً شوهر و یا زن خود را دوست داشته باشند.

برعکس عقاید و تحقیقات رایج میتوانید مجدداً عاشق کسی بشوید که قبلا دوستش داشتید حتی اگر نسبت به وی حسی ندارید.

بیشتر بدانید : چطور شوهرم را عاشق خودم کنم

افزایش هورمون های عشق

برای افزایش دوپامین:

غذاهای سرشار از پروتئین مثل گوشت و ماهی و غذاهای سرشار از تیروسین مثل بادام، آووکادو، موز، لبنیات، لوبیای سفید رنگ، تخم کدو حلوایی و دانه کنجد بخورید.

زیاد از نور افتاب استفاده کنید.

تفریحی انجام دهید که قلب شما را به تپش وادارد. از بانجی جامپینگ گرفته تا صخره نوردی و بازی هر چیزی که ضربان قلب تان را بالا ببرد و عنصر ریسک در آن باشد دوپامین بدن را افزایش میدهد .

وقت بگذارید و کارهایی بکنید که برای تان لذت بخشند و روی احساسی که از انجام آنها به شما دست میدهد تمرکز کنید.

برای افزایش پی ای ای:

شکلات و ماست رژیمی بخورید. شکلات عشق افرین است و از قرار معلوم شیرین کننده های مصنوعی هم میزان پی ای ای را افزایش می‌دهند .

فیلم های عاطفی ببینید و کتاب هایی بخوانید که احساسات تان را بیدار کند.

بگذارید خاطره های قدیمی، احساسات عاشقانه را بیدار کنند. به عکس های تان نظاره کنید. عطر یا ادوکلنی را که به فراموشی سپرده شده مجدد بزنید. به پاتوق های عاشقانه قدیمی تان برگردید.

رمانتیک باشید چه بسا چنانچه حسش را ندارید. عاشق پیشگی هم علل و هم معلول افزایش پی ای ای است.

عاشق همسر

گام نخست: دو قانون غیرقابل انکار زندگی را بپذیرید.

دو قانون غیرقابل تغییر در زندگی تمامی زوجین( چه خوشبخت و چه بدبخت، چه پیر و چه جوان، چه با فرزند و چه بی فرزند، چه در ازدواج نخست و چه در ازدواج های بعدی و…) وجود دارد که ما باید این دو قانون را بعنوان قسمتی از زندگی خود بپذیریم و ایمان داشته باشیم:

1) زندگی تمامی اشخاص مملو است از پستی و بلندی، خوبی و بدی، خوشحالی و ناراحتی، خنده و گریه، دوست داشتن و نداشتن و….

پس هیچ زندگی را نمی توان یافت که بدون مشکل باشد. نمی توان گفت برخی از زوجین در زندگی شان اصلاً هیچ مشکلی ندارند و زندگی آن ها مدام بر وفق مرادشان است. در هیچ زندگی ای نمی توان گفت همیشه و در همه حال زن و شوهر عاشق و معشوق یکدیگرند و هیچ موضوعی سبب ایجاد ناراحتی بین آن ها نمی شود، بلکه چه بسا عاشق ترین زوج ها هم گاه با هم تفاوت نظرهای بزرگی دارند.

2) در وجود هر یک از اشخاص حتی در بهترین آن ها، نقایصی پنهان است و هیچ شخصی کامل نیست. از طرفی تمامی افراد در صفت ها و خصوصیت هایی که دارند با هم متفاوتند.

گام دوم: سه عنصر عشق را در زندگی خود پابرجا کنید.
عاشق همسر شدن

ارتباطات دوستانه ای با همسرتان برقرار کنید:

از هر لحاظ، تلاش کنید با همسرتان صمیمی و به وی نزدیک شوید، تمامی راهها را امتحان کنید، با وی از احساسات مثبت و منفی خود حرف بزنید، از افکار، آمال، رویاها، علائق، ارزش های دینی، ترس ها، استرس ها، و سختی های خود حرف بزنید، در خصوص نیازهای جنسی خود حرف بزنید و میل جنسی همسرتان را برانگیزید، با او بامحبت باشید، دست های او را بگیرید و او را ببوسید، با او به تفریح و سرگرمی بپردازید، مدت زمانی از روز را با او بگذرانید و از بودن با او لذت ببرید، هنگامی که او با شما حرف می زند به گفته هایش گوش سپارید، با او همدلی کنید و نشان دهید او را درک می کنید، به علائق او احترام بگذارید، به او بگویید به تو افتخار می کنم، کلمات محبّت آمیز به او بگویید، برای او نامه و پیام های عاشقانه بنویسید، از خطاهای او درگذرید، هر از چندگاهی او را صدا کنید و او را تماشا کنید و لبخند بزنید، و خلاصه از هیچ کوششی دریغ نکنید.

به او هم یاد دهید با شما این چنین باشد. احتمالا او بلد نیست و نمی داند چطور باید با شما دوستانه رفتار کند! شاید برای همیشه لازم باشد به او یادآوری کنید که چطور باید با شما رفتار کند و این اصلاً ایرادی ندارد.

عشق دوباره

به همسرتان وفادار باشید.

به همسرتان وفادار باشید و به گونه ای رفتار کنید که همسرتان هم به شما وفادار بماند و حرف هایی نزنید و کارهایی نکنید که حرمت این مساله بین شما و همسرتان شکسته شود.

روابط جنسی مطلوبی با همسرتان داشته باشید.

امروزه مشکلات زناشویی( من جمله سرد مزاجی، زودانزالی، و…) در بین زوجین( چه زن و چه مرد) رواج فراوانی یافته است. سرکوب و بی توجهی به این نیاز طبیعی، اثرهای نامطلوبی بر روی زوجین می گذارد، مثلاً سبب کاهش صمیمیت بین آن ها میشود ، سبب بی علاقگی و دور شدن آن ها از یکدیگر میشود ، باعث میشود زن و شوهر تحریک پذیر شده و با کوچکترین مساله ای آزرده خاطر شوند، شور و شعف را در آن ها کاهش میدهد ، توان مقابله با استرس های روزانه را در آن ها کاهش میدهد ، سبب میشود فرد حس کند همسرش وی را دوست ندارد، اعتماد بنفس خود را نسبت به بدن خود از دست میدهد ، و….

برای بالابردن کیفیت ارتباطات زناشویی گاه لازم است زن و شوهر مورد مشاوره و اموزش قرار بگیرند. مطالعات نشان می‌دهند که اموزش ارتباطات جنسی، سبب بهبود کیفیت ارتباطات زناشویی و در نتیجه رضایت زوجین از یکدیگر میشود و توان آن ها را برای مقابله با مشکلات زندگی بالاتر می برد.

برای افزایش علاقه و عشق مجدد ده روش زیر را انجام دهید.

به همراه یکدیگر به سفر بروید

یک سرگرمی دو نفره پیدا کنید

کارهای جذاب و تازه را امتحان کنید

صحبت کردن

کاری را انجام دهید که قبلا عاشق انجام دادن آن بوده اید

فی البداهه عمل کنید

مدام با یکدیگر قرار بگذارید

هم‌دیگر را سورپرایز کنید

کارهای مورد علاقه همسرتان را بررسی کنید

برنامه هایتان را دونفری تنظیم کنید

بیشتر بدانید : چطور به همسرمان نزدیکتر شویم

بیشتر بدانید : چطور خودمان را در دل همسر جا کنیم

هنگام گیر افتادن در آسانسور این اقدامات را انجام بدهید

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

شاید واقعا گیر افتادن در آسانسور بدترین سناریوی ممکن برای شما به‌نظر برسد، خصوصا اگر از ارتفاع یا فضاهای بسته وحشت دارید. اگر تا به حال در آسانسور، آن‌هم بین طبقات، گیر کردید یا این مقاله را در حالی می‌خوانید که در آسانسوری گیر افتاده‌اید، راه‌هایی وجود دارد که بتوانید خودتان را از آسانسور نجات بدهید.

اگر در آسانسور گیر کردیم چه کنیم؟

اما تا وقتی که واقعا در یک موقعیت مرگ و زندگی نیستید، بهترین کاری که می‌توان انجام داد، صبر کردن است تا کسی به کمک شما بیاید. در واقع، بسیاری از اقداماتی که برای بیرون آمدن از آسانسور انجام می‌دهید، ممکن است که بدتر موجب خطر شود.

تاکید می‌شود که در صورت گیر افتادن در آسانسور، بهترین و امن‌ترین راه صبر کردن است تا کسی به کمک شما بیاید. راه‌حل‌های دیگر ریسک بیشتری دارند.
قدم اول- آرامش خود را حفظ کنید و هل نشوید
حرف تازه‌ای نیست: همه می‌دانیم که در شرایط استرس‌زا هل شدن و وحشت‌زدگی کمکی به شما نمی‌کند که هیچ، موجب ضعف عملکرد شما و اتفاقات بدتر خواهد شد. چرا که نمی‌توانید به‌وضوح بیندیشید و موقعیت خودتان را بهتر کنید. آرامش خود را حفظ کنید و به خودتان بگویید که این یک موقعیت هالیوودی نیست بلکه واقعیت است و یک آسانسوری که –ان‌شالله مدرن و استاندارد است و خوب سرویس و نگهداری شده– قرار نیست که جان شما را به جان‌آفرین تسلیم کند؛ حتی اگر کابل‌های آن پاره شوند.

هنگام گیر افتادندر آسانسور آرامش خود را حفظ کنید

فراموش نکنید که میزان بالا آدرنالین ممکن است ذهن شما را از کارکرد واضح و منطقی باز دارد. پس خوب است این اقدامات را انجام بدهید:

نفس عمیق بکشید و بدنتان را آرام و ریلکس کنید. وقتی بدنتان را از تکانه استرس حفظ کنید ذهنتان کم‌کم رام می‌شود.
اگر قاطی کنید و شروع کنید به حمله عصبی، آدم‌هایی که با شما در آسانسور گیر افتادند وحشت می‌کنند و باور کنید که یک کابین آسانسور -هرچند هم زیبا تزئین شده باشند– با آدم‌های وحشت‌زده اصلا امن احساس نمی‌شود. سعی کنید حضور آرامش‌بخشی برای اطرافیانتان داشته باشید. ولی نه مثل این آقا:
حفظ آرامش هنگام گیر کردن در آسانسور، آسانسورچی

قدم دوم- اگر برق رفته و تاریک شده است، دنبال یک منبع نور بگردید
اگر آسانسور تاریک است، می‌توانید از ال‌ای‌دی‌ها و چراغ قوه استفاده کنید؛ اما بعید نیست که چنین وسایلی نداشته باشید، پس به استفاده از چراغ قوه تلفن همراهتان فکر کنید. اما حواستان باشد که درچنین شرایطی شما به موبایلتان نیاز پیدا خواهید کرد، پس چراغ قوه گوشی را برای مدت مدیدی روشن نگه ندارید چون باطری گوشی تمام می‌شود. با روشن شدن آسانسور می‌توانید دکمه‌ها را ببینید و درک بهتری از موقعیت فعلی‌تان در آسانسور گیر افتاده پیدا کنید.

استفاده از گوشی هنگام گیر افتادن در آسانسور

کلا خوب است که گوشی شما چراغ قوه داشته باشد، چرا که در شرایط اضطراری – مادام اینکه زیاد باطری مصرف نکند- قطعا به کارتان می‌آید. همین الان گوشی‌تان را چک کنید!

ضمنا وقتی کابین آسانسور روشن شود، می‌بینید چند نفر در آسانسور با شما گیر افتاده‌اند.

قدم سوم- دکمه تماس با تکنسین را بزنید
وقتی که داخل کابین آسانسور روشن شود، می‌توانید این دکمه را پیدا کنید. اگر این دکمه وجود داشته باشد، با فشردن آن می‌توانید با تکنسین آسانسور ارتباط برقرار کنید. این دکمه –که معمولا روی آن علامت تلفن است یا کلمه  Call نوشته شده، در آسانسورهای مجتمع‌های بزرگ که تکنسین در محل دارند، احتمالا وجود دارد. با زدن این دکمه پرسنل نگهداری آسانسور می‌فهمند چه اتفاقی افتاده است.

تماس با تکنسین هنگام گیر افتادن در آسانسور

ممکن است که آسانسور سابقه خرابی داشته باشد و روی دیواره کابین یک شماره تماس نوشته شده باشد که در صورت حوادث ناخواسته بتوانید به این شماره تماس تماس بگیرید.

بهترین و سریع‌ترین راه برای بیرون آمدن از آسانسوری که در آن گیر کردید، ارتباط با تکنسین از طریق دکمه تماس یا شماره تلفن تکنسین است، البته اگر وجود داشته باشند.
قدم چهارم- اگر پاسخی نگرفتید، برای کمک گرفتن تماس بگیرید
اگر این دکمه وجود نداشت سعی کنید که با آتش‌نشانی تماس بگیرید.

آتش‌نشانی: 125 و اورژانس: 115
خوب است به هر منطقه و کشوری که سفر می‌کنید شماره‌های اضطراری آن را بدانید.

تماس به آتش نشانی هنگام گیر افتادن در آسانسور
قدم چهارم- دکمه‌های دیگر آسانسور را بفشارید
اگر تماس گرفتید اما پاسخی نگرفتید، دکمه آلارم را بفشارید تا نظر دیگران جلب شود. اگر این دکمه وجود نداشت یا کار نکرد، یک‌بار سایر دکمه‌ها را امتحان کنید. شاید باورتان نشود و فکر کنید که خنده‌دار است اما تعداد زیادی از مردم به مراکز اضطراری تماس می‌گیرند و اولین چیزی که می‌شنوند این است که دکمه باز کردن در را بفشارید و در کمال تعجب در باز می‌شود! گاهی خوب است که دکمه بستن را هم فشار بدهید، چون ممکن است گیر کرده باشد.

زدن دکمه هشدار هنگام گیر کردن در آسانسور

گاهی بهتر است که دکمه طبقه پایین را هم بفشارید، شاید آسانسوری که گیر کرده بود به طبقه پایین‌تر برگردد. اما ممکن است که واقعا هیچ دکمه‌ای کار نکند و موقعیت شما جدی‌تر از این‌ها باشد.

قدم پنجم – برای کمک گرفتن فریاد بزنید
در شرایطی که موفق به تماس تلفنی نشدید یا دکمه‌ها تماما کار نکردند، سعی کنید که توجه افراد خارج از آسانسور را جلب کنید. با شی‌ئی مثل کفش یا سایر اشیا به در بکوبید تا افراد را مطلع سازید. بسته به اینکه چقدر امکان انتقال صدا از کابین آسانسور به بیرون وجود دارد، کوبیدن کلید روی در، می‌تواند صدا را در کل شفت آسانسور منتقل کند. با داد زدن ممکن است توجه افراد خارج از آسانسور به شما جلب شود. اما فراموش نکنید که اگر بیش از حد داد و هوار کنید ممکن است شرایط خود و همراهان شما در این تجربه استرس‌آورتر از چیزی که هست حس شود. پس علی‌رغم فریاد زدن همچنان آرامش خود را حفظ کنید.

کوبیدن به در هنگام گیر افتادن در آسانسور

سعی کنید از بین درهای آسانسور به بیرون نگاه کنید. اگر نور دیدید یحتمل آسانسور نزدیک طبقه متوقف شده است و فریادهای شما شنیده می‌شود. اما در شرایطی که نور نمی‌بینید و ممکن است بین طبقات گیر افتاده باشید، زدن شی به در شاید بتواند صدا را به طبقات برساند.

قدم ششم – صبر کنید
اگر واقعا شرایطتان مرگ و زندگی نیست –که در 99 درصد موارد اینگونه است- فقط صبر کنید. بلاخره حتی اگر موفق به ارتباط با بیرون نشده باشید، ساکنان می‌فهمند که آسانسور کار نمی‌کند و چند دقیقه طول نمی‌کشد که شما از این وضعیت خلاص می‌شوید. افراد داخل ساختمان بارها و بارها از آسانسور استفاده می‌کنند و خیلی زود می‌فهمند که آسانسور از کارافتاده است. ممکن است فریاد زدن به شما کمک کند، اما خودتان را خسته و وحشت‌زده نکنید و برای لحظاتی از فریاد زدن دست بکشید.

هنگام گیر افتادندر آسانسور صبر کنید

اگر موفق به ارتباط با آتش‌نشانی شدید بدانید که آنها در مسیر هستند و در اولین فرصت خودشان را به شما می‌رسانند. پس بهتر است به‌جای بیقراری صبر کنید و انرژی خود را حفظ کنید.

چه کارهایی نباید انجام بدهید
سعی در باز کردن دریچه سقف
خوشبختانه آسانسورهای امروزی روی سقفشان دریچه ندارند. در صورتی که آسانسوری که در آن گیر افتادید چنین دریچه‌هایی داشت، از باز کردن این دریچه و سعی در خارج شدن از آن جدا خودداری کنید.

باز نکردن دریچه سقف کابین آسانسور
سعی در باز کردن درب
سعی نکنید در را با وسیله‌ای باز کنید. اگر دکمه‌ها کار نکرد و آسانسور واقعا گیر افتاده بود، سعی نکنید که با شی‌ئی در را باز کنید زیرا ممکن است بین طبقات باشید یا اصلا با باز شدن در، ناگهان آسانسور به حرکت بیفتد و شما تعادلتان را از دست بدهید. خوشبختانه باز کردن درب آسانسورهای جدید آسان نیست.

هنگام گیر افتادن در آسانسور درب را باز نکنید

اجازه حمله افکار منفی
ذهنتان را به افکار منفی ببندید و سعی کنید که مثبت بیندیشید. فراموش نکنید که شما زنده‌اید، وسط یک فیلم پرهیاهوی هالیوودی نیستید و اگر ذهنتان شما را به بازی گرفت، راه ورود هر فکر منفی را به خودتان ببندید. اگر مقابله با این افکار منفی دشوار بود، سعی کنید که نفس عمیق بکشید. ضمنا خیلی از آسانسورها دوربین دارند، پس کارهای مسخره‌ای که ممکن است آبروی شما را ببرد انجام ندهید!!!

جلوگیری از افکار منفی هنگام گیر افتادن در آسانسور

سکوت و مشغول نکردن خود
زمانی که منتظر کمک هستید – خصوصا اگر زمان انتظار طول کشید- بدترین کاری که می‌توان انجام داد این است که در گوشه‌ای کز کنید و اجازه چیره شدن احساسات منفی به خودتان و دیگران را بدهید.

شاید صحبت کردن در چنین شرایطی سخت باشد، اما یخ‌ها را بشکنید و سعی کنید با سایر افرادی که در آسانسور گیر افتادند گفت‌وگو کنید. بپرسید کجا می‌رفتند، چه حسی داشتند، کارشان چیست… صحبت کردن با دیگران در چنین شرایطی واقعا جو را بهتر می‌کند و تحمل زمان انتظار را بیشتر. پس به صحبت کردن و سبک کردن جو کمک کنید و سعی کنید از موضوعات آرام و دور از تنش و حس منفی صحبت کنید. (مثلا تعریف نکنید که یک فیلم دیدید که بعد سقوط آسانسور، آدم‌ها در آن تلف شدند!)

چگونه زمان مان را مديريت کنيم که وقت کم نياوريم؟

نازنین بازدید : 9 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

ابراهیمی مقدم روان‌شناس : غاصبان زمان عواملی هستند که زمان را از بین برده و تلف می‌کنند و فرد برای مدیریت آنها برنامه خاصی ندارد.

چگونه زمان را مدیریت کنیملازم است فرد با برنامه‌ریزی و مدیریت درست این عوامل را به حداقل برساند تا بتواند از زمان خود استفاده بهینه کند.

عوامل زیر تحت عنوان غاصبان زمان به شمار می‌روند:
1- تماس‌های تلفنی مکرر یا طولانی‌شدن بیش از اندازه تماس تلفنی
2- ورود افراد بدون  قرار قبلی به محیط زندگی یا محل کار
3- زمانهایی که در موقعیت‌های خاص مثل ترافیک هدر می‌روند

چگونه زمان خود را مدیریت کنیم؟


1- اولویت بندی کارها
فهرستی از کارهای روزانه یا هفتگی تهیه کنید و آنها را با توجه به اهمیتی که دارند دسته‌بندی کنید
بعد از اینکه این فهرست را تهیه کردید به نحوه‌ی استفاده از زمان توجه کنید و سعی کنید زمان خود را بر فعالیت‌های مهم متمرکز کنید.

2- کار امروز را به فردا نیندازید
هر چقدر کاری ناخوشایند و استرس‌زا باشد، احتمال به تعویق انداختن آن بیشتر است پس برای رهایی از این عادت می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید:

برنامه‌ریزی کنید و برای این کار از یک دفترچه استفاده کنید و کارهای روزانه یا هفتگی خود را در آن یادداشت کرده و کارهای بزرگتر را به اجزای کوچکتر تقسیم کنید.

ممکن است گاهی احساس کنید که به برنامه‌هایی که داشتید عمل نکرده‌اید اشکالی به‌وجود نمی‌آید، اعتماد به نفس و تفکر مثبت به شما کمک می‌کند تا دوباره به مسیر اصلی خود برگردید.

3- تعهدات خود را مدیریت کنید
تعهدات بسیار زیاد یا بسیار کم تولید استرس می‌کند بنابراین برای مدیریت آنها به نکات زیر توجه کنید:
- خود را نسبت به مسائلی که برای شما مهم نیست متعهد نکنید.
- متعهد جدیدی برای خود ایجاد کنید و کاملاً به آن پایبند باشید.
- احساس مسئولیت کنید، تعهد خود را جدی بگیرید و از زیر کار شانه خالی نکنید.
- از ایده‌ها و پیشنهادات جدید استقبال کنید و سعی کنید بیشتر یاد بگیرید.

4- نه گفتن به درخواست‌های نابجا و غیر مهم
بسیاری از اوقات قبول کردن درخواست‌های نابجا و غیرضروری دیگران بخش قابل توجهی از وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد، اگر قادر باشید با گفتن نه از انجام این امور خودداری کنید موفق شده‌اید میزان قابل توجهی از وقت خود را مدیریت کنید.

5- استفاده بهتر از وقت‌های مرده
تاکنون فکر کرده‌اید که روزانه چه قدر وقت شما در مسیر سرویس، ایستگاه اتوبوس و اتاق انتظار پزشک هدر می‌رود؟ شما می‌توانید با همراه داشتن یادداشت‌های درسی یا فلش کارت‌های دروس مختلف ( مثل ادبیات، زبان، شعر و...) از این اوقات مرده به طور بهینه استفاده کنید.

6- یادگیری مهارت‌های مطالعه مؤثر
مهارت‌های مطالعه از قبیل تندخوانی، خلاصه‌نویسی و یادداشت‌برداری، روش خواندن دروس، حتی تندنویسی و خوش‌نویسی می‌تواند در صرفه‌جویی وقت شما بسیار کارساز باشد بنابراین  سعی کنید این مهارت‌ها را یاد بگیرید تا اوقات شما بهتر مدیریت شود. استفاده از قانون ۱۵ دقیقه می تواند در امر یادگیری بسیار مفید باشد.

7- کنترل اوقات فراغت و تفریح
تفریح و استراحت به جا و به موقع موجب احیای انرژی‌روانی و جسمانی شما جهت انجام فعالیت‌های اصلی می‌شود بنابراین اگر تفریح بخواهد زمان زیادی از وقت شما را به خود اختصاص دهد، دیگر کارایی ندارد و باید محدود شود، با این کار وقت جدیدی‌ را برای خود به وجود می‌آورید.

8- تنظیم‌کردن وقت خواب
شب بهترین زمان برای استراحت و خواب است بنابراین عادت کنید روز را به انجام فعالیت‌های درسی و تکالیف و شب را به خوابیدن اختصاص دهید زیرا کم‌خوابی باعث کاهش تمرکز شده و بی‌خوابی زیاد موجب بیماری در فرد می‌شود، در حالی که خواب کافی باعث تمرکز بیشتر و افزایش یادگیری می‌شود.

لباس زیر فانتزی

نازنین بازدید : 16 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

 جمله ملزوماتی که هر خانم خوشتیپی به آن نیاز دارد، لباس زیر فانتزی است. ست لباس زیرهای زنانه در انواع طرح‌ها و مدل‌ها وجود دارد و همین مورد سبب جذب خانم‌های خوش سلیقه می‌شود. بعضی مواقع وجود تنوع زیاد باعث سردرگمی خانم‌ها شده و قدرت تصمیم گیری را از آنها می‌گیرد. لباس زير فانتزي زنانه لباس زیر فانتزی نیز بین خانم‌ها و دختران طرفداران زیادی دارد. این لباس‌ها هم در روحیه افراد و هم در زندگی خصوصی متاهل‌ها بسیار حائز اهمیت است. پس توصیه می‌کنم جادوی لباس زیر فانتزی را دست کم نگیرید و هر طور شده چند دست از این لباس‌ها را تهیه کنید. در ادامه درباره انواع زیر پوش‌های زنانه و جنس‌های مناسب لباس زیر صحبت می‌کنیم.

انواع لباس زیر فانتزی

لباس زیرهای زنانه تنوع، طرح‌ها و مدل‌های زیادی دارند، که در اینجا چند مورد از پرطرفدارترین آنها را معرفی می‌کنیم. انواع زیر پوش‌های زنانه عبارتند از:

لباس زیر فانتزی تمام تور

یکی از پرطرفدارترین انواع لباس زیر زنانه، ست لباس زیر تمام تور است که برای عروس خانم‌ها بسیار مناسب بوده و می‌تواند بسیار تحریک کننده باشد.

همچنین این لباس‌ها در رنگ‌های متفاوت وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به رنگ پوست و سلیقه‌تان از بین آنها یکی را برگزینید. توصیه می‌کنم رنگ‌های شاد تهیه کنید چرا که متناسب با هر سلیقه‌ای است.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی فاق باز

شاید بتوان لقب جذاب‌ترین نوع لباس زیر را به این مورد داد چرا که این لباس زیر با داشتن بندی در دو طرف و پارچه‌ای توری بدون فاق، بسیار متفاوت بوده و می‌تواند موجب تحریک همسرتان شود.

وجود انواع رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در این مدل سبب جذب خانم‌های زیادی برای سفارش آن شده است.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی دانتل

همانطور که می‌دانید دانتل جزو کارهای بسیار مرغوب و زیبایی است که برای خانم‌ها جذابیت زیادی دارد. استفاده از دانتل در قسمت‌های حساس لباس زیر سبب جذب افراد زیادی به این مدل شده است.

با انتخاب رنگ‌های متفاوت آن می‌توانید از داشتن لباس زیر مرغوب و جذاب لذت ببرید.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی سه تیکه

لباس زیرهای زنانه سه تیکه جزو مواردی است که می‌تواند باعث تنوع شود و استفاده از آنها خالی از لطف نیست.

مثلا لباس زیرهای سه تیکه‌ای که یک بند در قسمت کمر دارند و امکان اتصال جوراب‌های زنانه به آن نیز فراهم است، یکی از انواع لباس زیرهای پرطرفدار فانتزی سه تیکه به حساب می‌آی

تغییر رمز جیمیل (Gmail) و یا عوض کردن رمز جیمیل

نازنین بازدید : 6 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

تغییر رمز جیمیل و یا عوض کردن رمز جیمیل بنا به صلاح دید شما در مواقعی که نیاز به تغییر رمز جیمیل دارید شما هر زمان که تمایل داشته باشید و بنا به هر دلیلی قادر به تغییر دادن رمز جیمیل خود خواهید بود. اگر با نحوه انجام این عمل آشنایی ندارید، نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تغییر پسورد اکانت جیمیل (Gmail) یا گوگل بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر رمز جیمیل (Gmail) یا گوگل
این احتمال وجود دارد که هر کاربر اکانت جیمیل در برخی از شرایط تمایل داشته باشد تا رمز عبور حساب کاربری خود را تغییر دهد. به عنوان مثال تصور کنید که شما یک فعالیت مشکوک را در اکانت خود مشاهده کرده‌اید و حال تمایل دارید که نسبت به تغییر رمز جیمیل (Gmail) یا همان گوگل خود وارد عمل شوید. اگر با نحوه انجام این کار آشنایی ندارید، نگران نباشید. به منظور تغییر عوض کردن رمز جیمیل (Gmail) یا همان گوگل نیازی به طی کردن پروسه پیچیده‌ وجود ندارد و این عمل به سادگی امکانپذیر است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

پیش از آغاز آموزش اصلی باید اشاره کنیم تغییر پسورد جیمیل (Gmail) تنها در شرایطی امکانپذیر است که شما رمز عبور فعالی اکانت خود را بدانید. در غیر این صورت باید از روش های دیگری که در مقاله “آموزش بازیابی اکانت جیمیل هک شده از طریق ریست کردن پسورد جیمیل“ شرح داده شده بودند به منظور ریست کردن رمز عبور اکانت خود استفاده کنید. بنابراین در این مقاله به آموزش نحوه تغییر پسورد اکانت جیمیل (Gmail) یا گوگل می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)
9099070345
آموزش عوض کردن رمز جیمیل (Gmail) یا گوگل
همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، تغییر گذرواژه جیمیل به هیچ وجه دشوار نبوده و نیاز سپری کردن مراحل پیچیده ندارد. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

با کلیک بر روی این قسمت به صفحه اکانت گوگل خود مراجعه کنید. اگر لازم به وارد کردن مشخصات فعلی اکانت شدید، این امر را انجام دهید.
در بخش با عنوان Sign-in & security، بر روی گزینه Signing in to Google کلیک کنید.
بر روی گزینه Password کلیک کنید.
ممکن است در این مرحله از شما خواسته شود تا بار دیگر مشخصات اکانت گوگل خود را وارد و ساین این (Sign in) نمایید.
رمز عبور یا همان پسورد جدیدتان را در فیلد ارائه شده وارد و بر روی گزینه Change Password کلیک کنید.
به همین سادگی قادر به تغییر رمز جیمیل (Gmail) یا گوگل خود می‌شوید. در نظر داشته باشید که اگر اکانت جیمیل شما در گوشی اندرویدیتان فعال باشد و سیستم عامل اندروید 5.1 آب نبات چوبی یا نسخه‌های بالاتر آن در دستگاه نصب باشند، تا 24 ساعت قادر به فکتوری ریست (Factory Reset) آن نخواهید بود.

عوض کردن رمز جیمیل

بیشتر بخوانید: تعمیرات ایفون

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر رمز جیمیل (Gmail) یا همان اکانت گوگل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

ساخت امضا با اسم

نازنین بازدید : 5 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

همانطور که میدانید امضا نمود شخصیت انسان است و معرف انسان هاست، بسیاری از افراد مارا بر اساس امضایمان قضاوت میکنند و با شخصیت ما آشنا میشوند. ما پیشنهاد میکنیم برای اینکه نماد بسیار زیبایی از شخصیت خود در امضایتان داشته باشید، امضایی بر اساس اسم و فامیل خود و یا هر واژه ای که دوست دارید استفاده کنید. ما با هر اسم و یا فامیل و هر واژه دیگر برای شما امضایی خاص و منحصر بفردِ خودتان طراحی میکنیم.ساخت امضا با اسم نمونه هایی از کارهای طراحی امضا را مشاهده کنید و سلیقه هنری خود را برای انتخاب امضای مناسب خود محک بزنید. تعداد زیادی از کارها رو در این مطلب می توانید مشاهده نمائید. توصیه میکنم فایل صوتی زیر رو بشنوید تا اطلاعات بهتری از روند کار داشته باشید.

مصاحبه رادیویی با آقای لطفعلی خانی

موارد صحبت: امضای بدون اسم و فامیل – ترکیب فارسی و لاتین – لاتین – هنری – پلن مدیران

نمونه امضاهای رسمی و نیمه هنری:

(سفارش برای پلن های: برنزی – نقره ای – طلایی)

 نمونه امضا با اسامی 

این نمونه امضاها که به صورت روزمره کاربرد دارد می تواند برای تمامی افراد و در هر سنی قابل استفاده باشد.

 نمونه امضا های طراحی شده نمونه امضا با اسم  

با انتخاب هر کدام از پلن های اشاره شده می توانید از این سبک امضاها درخواست نمائید.

امضا با اسم  

نمونه امضای لاتین

امضاهای لاتین در دسته امضاهای رسمی و اداری و با ساختاری هنری هستند و می توانید با توجه به نیاز خود در سفارش امضای لاتین هم درخواست نمائید.

( سفارش برای پلن های : برنزی – نقره ای – طلایی )

روش حذف اکانت توییتر بصورت دائمی

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده که چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم؟ در صورتی که اطلاعات حساب توییتر خود را احتیاج دارید، می توانید قبل از حذف اکانت توییتر، آرشیو خود را دانلود کنید.

چگونه اکانت توییتر را حذف کنیم؟
توییتر می تواند مفید و آموزنده باشد. اما این عادت را نیز به وجود می آورد که بدترین حالت را در افراد به وجود آورد. توییتر می تواند یک محاصره غیرقابل تحمل از قاچاق، خود تبلیغی بی شرمانه و نفرت مستقیم باشد. اگر آماده هستید که آن را حذف کنید، در اینجا راهنمای کاملی در مورد نحوه حذف توییتر برای همیشه آورده شده است.

دلیل شما برای ترک سایت توییتر هرچه باشد خبر خوب این است که دیلیت اکانت حساب توییتر بسیار ساده است.

توییتر این امکان را برای شما فراهم می کند که پس از دوره ی مشخص شده پس از حذف اکانت توییتر بتوانید حساب twitter خود را بازگردانید. بنابراین اگر ظرف مدت 30 روز از حذف کامل اکانت توییتر خود پشیمان شدید، می توانید حساب کاربری را بازیابی کنید. اما پس از پایان این دوره حساب توییتر شما برای همیشه از بین خواهد رفت.

در این قسمت از آموزش سایت گاسی وب نحوه حذف اکانت توییتر آمده است:

حذف اکانت توییتر با کامپیوتر
وارد حساب کاربری خود در وب سایت توییتر شوید
از منوی کشویی در زیر پروفایل خود ، روی Settings and Privacy کلیک کنید
در بخش Account از فهرست، Deactivate your account را کلیک کنید
Deactivate را کلیک کنید
در صورت درخواست رمز ورود خود را وارد کنید و روی غیرفعال کردن حساب کلیک کنید
حتما بخوانید: روش دانلود از یوتیوب در اندروید

حذف اکانت توییتر با موبایل
نحوه حذف توییتر در اندروید
روی پروفایل خود یا منوی موجود(هر نسخه که برنامه شما نشان می دهد) در بالای صفحه ضربه بزنید
وارد منوی Settings and privacy شوید و روی Account ضربه بزنید
گزینه Deactivate your Account را بزنید
Deactivate را ضربه بزنید
در صورت درخواست رمز ورود خود را وارد کرده و روی غیرفعال کردن ضربه بزنید
بر روی بله بزنید تا غیرفعال شود.
نحوه حذف توییتر در ایفون
روی پروفایل خود در بالای صفحه ضربه بزنید
Settings and privacy را انتخاب کرده و روی لینک Account ضربه بزنید
Deactivate your account را انتخاب کنید.
بر روی غیرفعال کردن ضربه بزنید و در صورت درخواست از رمز عبور خود وارد کنید
گزینه Deactivate را ضربه بزنید و در مرحله آخر با انتخاب تایید، غیرفعال کنید
 
چگونه توییتر را برای همیشه حذف کنیم؟
هنگامی که اکانت توییتر خود را حذف می کنید، توییتر تمام اطلاعات شما را برای مدت 30 روز حفظ می کند. پس از پایان این دوره، توییتر شروع به پاکسازی داده های شما از سیستم های خود می کند، وقتی این کار تمام شد، حساب توییتر شما برای همیشه پاک خواهد شد.

مشاهده
نحوه فعال کردن حالت شب در جیمیل (در کامپیوتر،اندروید و آیفون)
با این حال، اگر قبل از پایان مهلت 30 روزه به حساب خود وارد شوید، به طور خودکار حساب خود را دوباره فعال می کنید. برای حذف دائمی آن، باید روند کار را دوباره شروع کنید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر فقط می خواهید نام کاربری یا آدرس ایمیل اکانت خود را تغییر دهید، نیازی به حذف حساب توییتر خود ندارید. می توانید این تغییرات را خیلی راحت در تنظیمات حساب خود انجام دهید.

توییتر همچنین خاطرنشان کرده است که اگرچه غیرفعال کردن حساب تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد، ممکن است برخی از محتوا از حساب شما هنوز برای چند روز در وب سایت قابل مشاهده باشد.

همچنین ، توییتر هیچ کنترلی بر روی وب سایت هایی مانند گوگل یا بینگ ندارد. این بدان معناست که محتوای نمایه توییتر شما ممکن است در جای دیگری در اینترنت در دسترس باشد.

اگر می خواهید قبل از پایان مدت زمان 30 روز، یک حساب کاربری جدید با همان نام کاربری یا آدرس ایمیل ایجاد کنید ، قبل از حذف اکانت توییتر باید آدرس ایمیل مرتبط با حساب توییتر موجود خود را غیرفعال کنید.

در غیر این صورت، باید منتظر پایان دوره غیرفعال سازی باشید.

چگونه در تلگرام نظرسنجی بگذاریم

نازنین بازدید : 9 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

چگونه در تلگرام نظرسنجی برگزار کنیم؟

امروز یک نظرسنجی یا رأی در تلگرام با بروزرسانی ۵٫۱٫۱ اضافه شد. این ویژگی جدید به شما امکان می دهد در مورد یک موضوع خاص رأی دهید و افراد به صورت ناشناس در آن شرکت می کنند و شما فقط می فهمید که چند نفر شرکت کرده اند و درصد هر رأی کدام گزینه است.

https://topersian.ir/چگونه-در-تلگرام-نظرسنجی-بگذاریم/

مراحل ساخت نظرسنجی

در ابتدا وارد گروهی شوید که می‌خواهید در آن رای گیری کنید. سپس مانند تصویر پایین گزینه الصاق یا Attachment را انتخاب کنید.

نظر سنجی تلگرام

حالا روی گزینه Poll یا رای گیری بزنید.

ایجاد نظر سنجی در تلگرام

در قسمت سوال یا QUESTION موضوع رای گیری را بنویسد.

در قسمت POLL OPTIONS هم گزینه‌ها را وارد کنید.

رای ربات گیری تلگرام

در نهایت هم روی گزینه Send یا ارسال بزنید تا نظرسنجی در گروه و یا در کانال شما ارسال شود.

دانلود برنامه اسناب چات

نازنین بازدید : 11 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

Snapchat را نصب و اجرا کنید ، عکس یا فیلم خود را بگیرید ، متن را روی آن قرار دهید و سپس آن را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. به همین راحتی! عکس ها و فیلم هایی که برای اسنپ ارسال می کنید Snap نامیده می شوند. همچنین می توانید از فیلترها ، لنزها ، شکلک ها و دیگر جلوه های جذاب Snapchat برای عکس ها و فیلم های خود استفاده کنید.

https://today-news.ir/دانلود-برنامه-اسناب-چات/

SnapChat یکی از قدیمی ترین سیستم عامل های به اشتراک گذاری پرونده رسانه های تلفن همراه است که توسط Snap Inc توسعه یافته است. با بارگیری و نصب اسنپ چت ۲۰۲۱ و مشاهده آن ، می فهمیم که بیشتر ویژگی هایی که در اینستاگرام دیده ایم از این برنامه الگو گرفته اند.

یکی از ویژگی های جالب اسنپ چت امکان تعریف زمان دلخواه برای نمایش عکس ها و فیلم های شما برای گیرندگان است ، که آنها فقط تا زمان دلخواه و پس از پنهان شدن زمان در سرورهای اسنپ چت می توانند عکس ها و فیلم ها را مشاهده کنند. برنامه جدید اسنپ چت بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران در سراسر جهان بارگیری شده است و امتیاز ۴٫۸ از ۵ را در Google Play کسب کرده است.

مقایسه اسناب چات و اینستاگرام:

اسناب چات و اینستاگرام دو رقیب قدرتمند هستند ، اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که هر روز در حال پیشرفت است و ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود. در طرف مقابل اسنپ چت دو مورد بسیار شبیه به هم قرار دارند.

اینستاگرام در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد و به سرعت در بین کاربران محبوب شد. می توان گفت که این محبوب ترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی در حال حاضر است. اسنپ ​​چت نیز در اواخر سال ۲۰۱۱ رسماً راه اندازی شد و دارای ویژگی های جالب و منحصر به فردی بود.

این دو بسیار شبیه به هم هستند و یک هدف را دنبال می کنند. شباهت اصلی آنها مربوط به جهت گیری تصویر آنهاست. یعنی سعی می کنند عکس ها و فیلم های جذاب و کوتاه را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

نقاط قوت اسناب چات:

نمی توان گفت که اینستاگرام کاملاً بهتر از اسنپ چت است اما اسنپ چت ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که بی نظیر است. ویژگی های اصلی این شبکه اجتماعی را می توان در دو عامل زیر خلاصه کرد.

فیلترهای جذاب و منحصر به فرد:

فیلترهای اصلی SnapChat بر اساس فناوری واقعیت افزوده ساخته شده اند که یکی از بهترین ویژگی های این برنامه است. کاربران می توانند از این فیلترها استفاده کرده و آنها را هنگام گرفتن یا عکس گرفتن با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. فیلترهایی مانند فیلتر بازی جذاب Clash of Clans و غیره. البته او دور از درک این نیست که اینستاگرام به زودی این ویژگی را به آن اضافه خواهد کرد.

روش ها و فرهنگ مبتنی بر تفریح ​​و شادی:

اگر مشاهده کنید که پست های اینستاگرام اغلب با حرکات جدی یا تجاری برای تبلیغات انجام می شوند و جنبه تبلیغاتی دارند ، حتی اینستاگرام عملکرد حساب تجاری را برای این منظور معرفی کرده است.

اما در اسناب چات ، کاربران به احتمال زیاد لحظات خوش خود را به اشتراک می گذارند ، سعی در ایجاد روحیه ای سرگرم کننده دارند و کمتر به فکر گرفتن عکس های تبلیغاتی جدی هستند.

نقاط قوت اینستاگرام:

افزایش قابلیت های اینستاگرام و سهولت استفاده:
رابط کاربری اینستاگرام بسیار آسان است و هر کاربری به راحتی می تواند آن را یاد بگیرد و اینستاگرام هر روز قابلیت های خود را گسترش می دهد. از طرف دیگر ، با نصب و اجرای snapchat 2021 ، متوجه خواهید شد که این شبکه اجتماعی دارای ویژگی هایی است که به راحتی قابل استفاده نیستند.

کاربران فعال تر:

اینستاگرام تعداد کاربران بیشتری نسبت به اسنپ چت اصلی دارد و روز به روز در حال گسترش است و تعداد کاربران در حال افزایش است. اینستاگرام در حال حاضر ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که این یک مزیت نسبت به اسنپ چت است.

دانلود برنامه اسناب چات

ویژگی های اسناب چات آپدیت جدید – Snapchat 2021 اندروید:

 • رابط کاربری ساده و کاربر پسند
 • افکت های جذاب و سرگرم کننده
 • قابلیت استوری و ویدیو زنده گذاشتن
 • مشاهده پروفایل دوستان
 • ثبت خاطرات و مشاهده آن ها
 • اسنپ مپ: مشاهده دوستان بر روی نقشه اسنپ
 • امنیت بالای آن
 • امکان اضافه کردن متن و نقاشی به فایل های چند رسانه ای
 • ارسال زمان دار فایل برای مخاطبین و حذف از سرور پس از پایان زمان

این شبکه اجتماعی بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران در سراسر جهان با نمره ۴٫۴ از ۵٫۰ در Google Play بارگیری و نصب شده است. ما آخرین نسخه به روزرسانی اصلی این پیام رسان محبوب را برای شما کاربران عزیز در سایت Tinroid قرار داده ایم. همچنین کاربران عزیز می توانند برای دریافت آخرین به روزرسانی برنامه هایی مانند Telegram و Tic Tac اینجا کلیک کنند.

راهنمای نصب بتا:

 1. ابتدا نسخه بتا را که یک فایل فشرده است ، بارگیری کنید.
 2. فایل را از حالت فشرده خارج کرده و به پوشه استخراج شده بروید.
 3. سپس فایل ویدئویی “دستورالعمل های نصب” را اجرا کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

راهنمای ایجاد حساب SnapChat:

برای ایجاد حساب کاربری ، ابتدا برنامه را با بارگیری اسنپ چت و نصب آن اجرا کنید. برای ایجاد حساب کاربری نیز باید از نرم افزار مسدود کننده استفاده کنید. پس از انجام این کار ، این مراحل را دنبال کنید:

پاک کردن اکانت فیس بوک

نازنین بازدید : 9 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

البته به خاطر داشته باشید که با انجام این کار ، حساب کاربری به مدت دو هفته غیر فعال خواهد بود و امکان بازیابی آن برای کاربر امکان پذیر است. اگر بعد از این دو هفته وارد سیستم نشوید ، حساب شما برای همیشه حذف می شود.

https://safir-ac.ir/پاک-کردن-اکانت-فیس-بوک/

قبل از حذف دائمی حساب فیس بوک خود ، بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

 1. با این کار کاربر می تواند به جای حذف دائمی حساب Facebook ، موقتاً آن را غیرفعال کند.
 2. برای این کار وارد مسیر Setteings > General > Manage your account شده و از آنجا بر روی Deactivate your account کلیک کنید. برای فعال سازی مجدد اکانت تنها کافی است یک بار وارد حساب کاربری خود شوید.
 3. شما می‌توانید از داده‌های خود مانند تصاویرتان در فیسبوک پشتیبانی گرفته و پس از آن حساب کاربری خود را حذف کنید. برای این کار می‌توان از بخش تنظیمات اکانت کاربری و انتخاب گزینه Start My Archive اقدام کرد
 4. اگر مراحل حذف حساب خود را طی کرده باشید ، در صورت پشیمانی از ورود به سیستم ، تا دو هفته به شما فرصت داده می شود تا حذف دائمی حساب خود را لغو کنید.
 5. اگر پس از ۱۴ روز پشیمانی حساب فیس بوک خود را برای همیشه حذف کنید ، هیچ راهی برای بازیابی حساب شما وجود ندارد.
 6. با حذف حساب ، برخی از فعالیت ها مانند پیام های ارسالی برای کاربران دیگر باقی می ماند.

کادوی دختر 20 ساله

نازنین بازدید : 8 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

8) ست ساعت و کیف پول چرم

لیست بهترین کادو برای دختر 20 ساله

https://saripan.ir/%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%88-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-20-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87/
اگر به دنبال یک هدیه تولد شیک و زیبا برای همسر، خواهر یا دخترتان هستید، ست ساعت و کیف پول چرم می‌تواند گزینه مناسبی باشد که قطعاً هر خانمی آن را می‌پسندد.

هدیه تولد برای دختر-ست ساعت و کیف پول چرم-هدیه شیک برای تولد دختران جولن
9) باکس شکلات
یک باکس پر از شکلات مسلماً با مزاج هر دختری سازگار است. بنابراین میشه گفت که این یک کادوی تولد مناسب و مقرون به‌صرفه برای همه دخترخانم‌ها است.

هدیه تولد برای دختر-باکس شکلات-هدیه مناسب برای همه دختران در همه سنین
10) کلکسیون لاک ناخن
این یک کادوی تولد لذت بخش برای دختران نوجوانی که عاشق لاک زدن و دیزاین ناخن‌هایشان هستند خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید
مجموعه پیام های زیبای تبریک سالگرد ازدواج
کادو تولد برای دختر-لاک ناخن-هدیه تولد مورد علاقه دختران جوان و نوجوان
11) سرکلیدی حکاکی شده
سرکلیدی یک گزینه مناسب برای هدیه دادن به هر دو جنسیت دختر و پسر است.

برای اینکه هدیه خودتان را خاص‌تر و به یادماندنی تر کنید می‌توانید یک جمله یا کلمه خاص بر روی آن حک کنید؛ یا یک سرکلیدی به شکل اسم یا عدد سن او برایش بخرید.

کادو تولد برای دختر-سر کلیدی زیبا-هدیه تولدزیبا برای دختران
12) مجموعه کامل لوازم آرایشی
هر دختری نیاز به تعریف و تمجید از ظاهر و چهره‌اش دارد. آرایش می‌تواند به زیبایی او اضافه کند و او را ظریف‌تر جلوه دهد. بنابراین لوازم آرایش هم یکی دیگر از هدایای مناسب برای تولد دخترهای جوان و نوجوان است.

کادو تولد برای دختر-لوازم آرایشی-هدیه تولد مناسب برای همه دختران جوان
13) گلدان پر از گل
گل‌ها همیشه منعکس کننده حالات انسان‌ها هستند. از آنجایی که دخترها موجودات احساساتی هستند همیشه با دیدن گل‌های زیبا و معطر به وجد می‌آیند و حال و هوایشان عوض می‌شود.

پس با کادو دادن یک گلدان پر از گل‌های زیبا و معطر در روز تولدشان خوشحالشان کنید.

کادو تولد برای دختر-گلدان گل-کادو تولد برای دختران احساسی
14) هدفون با طرح گل
این یک هدیه تولد مناسب برای دختران نوجوانی است که بی‌شتر وقت خود را با گوش دادن به آهنگ و موسیقی می‌گذرانند.

کادو تولد برای دختر-هدفون-کادوی تولد دخترانه
15) شارژر گوشی قابل حمل (پاوربانک)
از آنجایی که امروزه همه مردم(خانم و آقا) وابسته  به گوشی‌های خود هستند و دائماً در حال کار کردن با آن‌ هستند، مسلماً زود به زود نیاز به شارژ کردن گوشی خود پیدا می‌کنند. بنابراین یک شارژر قابل حمل می‌تواند یک کادوی تولد کارآمد و مناسبی برای هر شخصی باشد.

کادو تولد برای دختر-شارژر قابل حمل-هدیه تولد کارآمد و به روز برای دختران
16) بابلیس (دستگاه حالت دهنده مو)
یک ویژگی مشترک که بین همه دخترها وجود دارد این است که همه آن‌ها توجه خاصی به موهای خود دارند. اکثر دخترهایی که موهای لخت دارند دوست دارند که موهایشان را فر کنند و در عوض آن‌هایی که موهای فر دارند به دنبال راهی برای لخت کردن موهای خود هستند.

دستگاه حالت دهنده مو می‌تواند بهترین کادوی تولد برای اکثر دخترها باشد که به آن‌ها اجازه می‌دهد به‌راحتی موهایشان را حالت دهند.

کادو تولد برای دختر-بابلیس مو-کادوی تولد دخترانه
17) کوله پشتی
تقریباً اکثر دخترهای نوجوان برای رفتن به مدرسه یا کلاس‌های آموزشی دیگر، از کوله پشتی برای حمل وسایلشان استفاده می‌کنند. بنابراین می‌شود گفت که کوله پشتی نیز جزء هدایای مناسب برای دختران در مقطع سنی نوجوانی است.

کادو تولد برای دختر-کوله پشتی زیبا-کادوی تولد مناسب برای دختران نوجوان
18) چاپگر فوری عکس
این هدیه تولد مناسب برای دخترانی است که علاقه فراوانی به عکاسی دارند. با استفاده از چاپگر به‌راحتی می‌توانند عکس‌هایی که با دوربین و یا تلفن همراه خود می‌گیرند را چاپ کنند.

کادو تولد برای دختر-چاپگر فوری عکس-هدیه تولد دخترانه جالب و مفید
19) عطر و اودکلن
همه دخترخانم‌ها علاوه بر این که به ظاهرشان اهمیت زیادی می‌دهند؛ دوست دارند که همیشه بوی خوبی داشته باشند. بنابراین عطر با رایحه مورد علاقه شان یک هدیه تولد خیلی مناسب برای آن‌هاست.

 

20) گارد تلفن همراه
گارد تلفن هم از آن دسته کادوهایی است که برای همه دختران در همه سنین مناسب است.

کادو تولد برای دختر-گارد گوشی-کادوی دوست داشتنی برای دختران
21) پازل سفارشی
یک ایده عالی برای کادو تولد دخترانه، طراحی یک پازل سفارشی از یکی از عکس‌های او و دوستانش و یا یکی از عکس‌های خنده دار و خاطره انگیز از دوران کودکی‌اش است.

کادو تولد برای دختر-پازل سفارشی-کادو تولد جذاب و خاص برای دختران
22) کارت هدیه
درصورتی‌که سلیقه دختر مقابلتان را نمی‌دانید و یا اطلاع ندارید که در حال حاضر به چه چیزی بیش‌تر از همه نیاز دارد بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که یک کارت هدیه به‌عنوان کادوی تولد به او بدهید که هر چه نیاز داشت برای خودش بخرد.

هدیه تولد برای دختر-کارت هدیه-هدیه تولد مناسب برا هر دختر
23) دمپایی روفرشی عروسکی
دخترها معمولاً چیزهایی را دوست دارند که از نظرشان جذاب باشد. حتماً لازم نیست که یک هدیه تولد گران قیمت بخرید که آن‌ها را خوشحال کنید مطمئن باشید که یک هدیه کوچک و ارزان اما زیبا هم می‌تواند آن‌ها را سر ذوق بیاورد؛ مثل همین دمپایی روفرشی‌های پشمالوی دوست داشتنی یا هر شی فانتزی دیگری که می‌دانید می‌تواند نظرش را جلب کند.

فرش دستباف

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

 طرح‌های تلفیقی : این طرح‌ها به مرور زمان و با ادغام شدن طرح‌های مختلف به وجود آمده اند . برخی از طرح‌های تلفیقی به جهت تلفیق زیبا و صحیح نقوش مختلف از جذابیت بالایی برخوردارند.

 برای دیدن مقاله کامل فرش دستبافت اینجا کلیک کنید.

• طرح‌های واگیره‌ای : هنگامی که جزء کوچکی از طرح در متن فرش در جهات طولی و عرضی تکرار شده و به وسیلهٔ گیره به یکدیگر متصل شوند، به طرح بندی نامیده می‌گردد. 

 

• طرح‌های ترکمن : طرح‌های ترکمن در گروه نقوش هندسی قرار دارند و به صورت ذهنی بافته می‌شوند. 

 

• طرح درختی : اشکال درختان و شاخ و برگ و بوته‌ها، عناصر اصلی این طرح هستند. 

 

• طرح‌های شکارگاهی : طرحهای آن نمایش صحنه‌های شکار و شکارگاه است.

 

• طرح‌های گل فرنگ : کلیه طرح‌های این گروه بر مبنای گل‌های رنگارنگ چند پر، گلدان‌های فرنگی و گل‌های طبیعی به ویژه گل رز با رنگ‌های بسیار روشن نظیر زرد، آبی و سرخ می‌باشد.

 

• طرح‌های گلدانی : شکل گلدانی همراه با شاخه‌های گل، عنصر اصلی و غالب طرح است. اندازه‌های بزرگ و کوچک با ردیف‌هایی موازی تمامی فرش را پوشش می‌دهد. 

 

• طرح ماهی درهم : طرحی اصیل و زیبا است. درون مایه تشکیل دهندهٔ آن نقش ماهی را به یاد می‌آورد.  

 

• طرح‌های محرابی : طرح اصلی در این گروه بر مبنای محراب است. مکانی که در مساجد، مکان نمازگزاردن امام جماعت است.

 

• طرح‌های هندسی : کلیه نقش ها از اشکال هندسی است و با استفاده از خط‌های زاویه دار ساخته می‌شوند.

 

فرش‌ها انواع و اقسام مخصوص خود را دارند که با توجه به کاربردی که برای ما دارند یا مدنظرمان است باید آن‌ها را بشناسیم. با شناخت هرچه بهتر جنس و انواع فرش‌ها  می‌توانیم به بهترین انتخاب برسیم. 

چگونه اکانت فیس بوک خود را به صورت دائمی حذف کنیم؟

نازنین بازدید : 7 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

دلایل زیادی برای حذف اکانت فیس بوک وجود دارد که یکی از آن‌ها می‌تواند به مسایل امنیتی این شبکه اجتماعی مربوط شود. در این مقاله می خواهیم نحوه حذف اکانت فیس بوک به صورت دا‌ئمی را به شما آموزش دهیم. با ما همراه شوید.

پاک کردن اکانت فیسبوک به دو صورت موقت و دائمی انجام پذیر است. در نوع اول، این امکان به شخص داده می‌شود تا دوباره حساب کاربری‌اش را با تمامی اطلاعات موجود بازیابی کند. اما با حذف دائمی اکانت، قابلیت بازگردانی آن وجود نخواهد داشت.

حذف اکانت فیس بوک به صورت دائمی فرآیند آسانی بوده و به طی مراحل زیادی نیاز ندارد.

برای پاک کردن اکانت فیسبوک خود به صورت همیشگی، وارد صفحه مخصوص حذف اکانت شوید. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج شده‌اید، اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و در صفحه جدید با نمایش پیغام، بر روی دکمه آبی رنگ Delete My Account کلیک کنید. با انتخاب این گزینه از شما خواسته می‌شود تا رمز عبور و کد نمایش داده شده را وارد نمایید. با به پایان رساندن این مراحل، اکانت شما حذف خواهد شد.

حذف اکانت فیس بوک
البته این موضوع را در نظر داشته باشید که با این کار، حساب کاربری به مدت دو هفته در حالت غیرفعال قرار گرفته و امکان بازگردانی آن برای کاربر وجود دارد. در صورتی که پس از طی این دو هفته وارد حساب کاربری نشوید، اکانت‌تان به صورت دائمی حذف خواهد شد.

پیش از حذف اکانت فیس بوک به صورت دا‌ئمی بهتر است به نکات زیر هم توجه کنید:

این امکان در اختیار کاربر قرار گرفته تا به جای حذف دائمی اکانت فیسبوک، آن را به صورت موقت غیر فعال کند. برای این کار وارد مسیر Setteings > General > Manage your account شده و از آنجا بر روی Deactivate your account کلیک کنید. برای فعال سازی مجدد اکانت تنها کافی است یک بار وارد حساب کاربری خود شوید.
شما می‌توانید از داده‌های خود مانند تصاویرتان در فیسبوک پشتیبانی گرفته و پس از آن حساب کاربری خود را حذف کنید. برای این کار می‌توان از بخش تنظیمات اکانت کاربری و انتخاب گزینه Start My Archive اقدام کرد.
در صورتی که به تازگی مراحل حذف اکانت را طی کرده‌اید، تا دو هفته این فرصت به شما داده می‌شود تا در صورت پشیمانی با Log in شدن، پاک شدن دائمی حساب کاربری را کنسل کنید.

اسناب چات

نازنین بازدید : 6 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

روش ها و فرهنگ مبتنی بر تفریح ​​و شادی:

اگر مشاهده کنید که پست های اینستاگرام اغلب با حرکات جدی یا تجاری برای تبلیغات انجام می شوند و جنبه تبلیغاتی دارند ، حتی اینستاگرام عملکرد حساب تجاری را برای این منظور معرفی کرده است.

اما در اسناب چات ، کاربران به احتمال زیاد لحظات خوش خود را به اشتراک می گذارند ، سعی در ایجاد روحیه ای سرگرم کننده دارند و کمتر به فکر گرفتن عکس های تبلیغاتی جدی هستند.

نقاط قوت اینستاگرام:

افزایش قابلیت های اینستاگرام و سهولت استفاده:


رابط کاربری اینستاگرام بسیار آسان است و هر کاربری به راحتی می تواند آن را یاد بگیرد و اینستاگرام هر روز قابلیت های خود را گسترش می دهد. از طرف دیگر ، با نصب و اجرای snapchat 2021 ، متوجه خواهید شد که این شبکه اجتماعی دارای ویژگی هایی است که به راحتی قابل استفاده نیستند.

کاربران فعال تر:

اینستاگرام تعداد کاربران بیشتری نسبت به اسنپ چت اصلی دارد و روز به روز در حال گسترش است و تعداد کاربران در حال افزایش است. اینستاگرام در حال حاضر ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که این یک مزیت نسبت به اسنپ چت است.

دانلود برنامه اسناب چات

ویژگی های اسناب چات آپدیت جدید – Snapchat 2021 اندروید:

 • رابط کاربری ساده و کاربر پسند
 • افکت های جذاب و سرگرم کننده
 • قابلیت استوری و ویدیو زنده گذاشتن
 • مشاهده پروفایل دوستان
 • ثبت خاطرات و مشاهده آن ها
 • اسنپ مپ: مشاهده دوستان بر روی نقشه اسنپ
 • امنیت بالای آن
 • امکان اضافه کردن متن و نقاشی به فایل های چند رسانه ای
 • ارسال زمان دار فایل برای مخاطبین و حذف از سرور پس از پایان زمان

این شبکه اجتماعی بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران در سراسر جهان با نمره ۴٫۴ از ۵٫۰ در Google Play بارگیری و نصب شده است. ما آخرین نسخه به روزرسانی اصلی این پیام رسان محبوب را برای شما کاربران عزیز در سایت Tinroid قرار داده ایم. همچنین کاربران عزیز می توانند برای دریافت آخرین به روزرسانی برنامه هایی مانند Telegram و Tic Tac اینجا کلیک کنند.

راهنمای نصب بتا:

 1. ابتدا نسخه بتا را که یک فایل فشرده است ، بارگیری کنید.
 2. فایل را از حالت فشرده خارج کرده و به پوشه استخراج شده بروید.
 3. سپس فایل ویدئویی “دستورالعمل های نصب” را اجرا کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

راهنمای ایجاد حساب SnapChat:

برای ایجاد حساب کاربری ، ابتدا برنامه را با بارگیری اسنپ چت و نصب آن اجرا کنید. برای ایجاد حساب کاربری نیز باید از نرم افزار مسدود کننده استفاده کنید. پس از انجام این کار ، این مراحل را دنبال کنید:

آموزش حذف اکانت توییتر

نازنین بازدید : 9 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

Twitter پس از غیرفعال کردن حساب Twitter شما ، فقط 30 روز اطلاعات شما را ذخیره می کند و پس از یک ماه ، حساب Twitter شما به طور خودکار پاک می شود.
اگر می خواهید حساب توییتر خود را بازیابی کنید ، پس از غیرفعال کردن توییتر فقط 30 روز فرصت دارید تا با ورود مجدد به توییتر آن را بازیابی کنید.
حتی حذف یک حساب توییتر نیز می تواند اطلاعات حساب را در نتایج موتور جستجو نشان دهد.

اگر می خواهید حساب Twitter خود را تغییر دهید تا نام کاربری یا URL Twitter خود را تغییر دهید ، بهتر است این کار را از طریق تنظیمات حساب خود انجام دهید. برای این کار نیازی به حذف حساب توییتر خود ندارید.

اگر می خواهید از نام کاربری و آدرس ایمیل Twitter خود در یک حساب Twitter دیگر استفاده کنید ، مطمئن شوید که قبل از حذف حساب Twitter خود آنها را تغییر دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که تا 30 روز نمی توانید از نام کاربری و ایمیل خود در حساب دیگری استفاده کنید زیرا حساب هنوز حذف نشده است و فقط غیرفعال شده است.

اگر می خواهید داده ها را از حساب Twitter خود بارگیری کنید ، باید قبل از فعال کردن حساب خود ، داده ها را از Twitter درخواست و بارگیری کنید. پیوند بارگیری داده های Twitter برای حساب های غیرفعال شده از طریق ایمیل ارسال نمی شود.

پس از خواندن و پذیرفتن تمام شرایط بالا ، روی دکمه Deactivate کلیک کنید. در این حالت ، توییتر پنجره ای را نشان می دهد که در آن شما باید رمز حساب را وارد کنید و در آخر بر روی دکمه Deactivate حساب کلیک کنید تا درخواست شما نهایی شود.

دیلیت اکانت توئیتر

پس از کلیک بر روی این دکمه ، حساب Twitter غیرفعال شده و از توییتر خارج می شوید. اکنون ، تا زمانی که وارد سیستم نشوید ، حساب شما غیرفعال می شود و حداکثر 30 روز فرصت دارید تا با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود دوباره وارد حساب Twitter خود شوید.

آموزش حذف اکانت توییتر

پس از طی مراحل فوق ، اگر می خواهید حساب توییتر خود را به طور کامل حذف کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب را همانطور که هست بگذارید و پس از 30 روز از لحظه غیرفعال کردن ، آن را کاملاً پاک کنید.

در صورت پاک شدن حساب ، تمام اطلاعات آن از بین می رود و نمی توانید آن را بازیابی کنید. بنابراین ، توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید حساب خود را به طور کامل حذف کنید ، حتماً قبل از پایان 30 روز وارد حساب خود شوید.

نحوه حذف اکانت توییتر در گوشی

امکان غیرفعال سازی و حذف توییتر با استفاده از تلفن فقط از طریق مرورگر در دسترس است و نمی توانید با استفاده از برنامه آن را غیرفعال کنید.

برای این کار باید با استفاده از مرورگر تلفن خود وارد سایت توییتر شوید. سپس با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود وارد حساب خود شوید. سپس ، مانند تصویر زیر ، گزینه Home را کلیک کنید

پاکردن دائمی توییتر

حال منو توییتر مشابه تصویر زیر باز خواهد شد که در آن باید روی گزینه Setting and privacy کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات هدایت شوی

حذف دائمی اکانت توئیتر

حال در مرحله بعد روی گزینه Account کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات اکانت توییتر هدایت شوید.

آموزش حذف اکانت توییتر

بافت نخستین فرش دوروی دستباف کشور در فارس

نازنین بازدید : 8 شنبه 11 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

عشرت بهمن نژاد با تلفیق گره های فرش بافی و پارچه بافی در حال خلق یازدهمین اثر  دست بافت خود است.

به گفته این هنرمند بافت این اثر ابریشمی با نام فرش بی نظیر به صورت دو رو با 127 نوع رنگ طبیعی و دو طرح متفاوت از دو سال پیش آغاز شده است و تا شش سال آینده به پایان می رسد.

از ویژگی های این فرش می توان به کارگیری هشت تا 10 نوع گره ازجمله گره اصیل فارس، ترک، روچینی و زیرچینی، هنری و گره های سوزنی مثل گره های پارچه بافی ترمه کرمان نام برد.

https://carpetm.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%86%D9%84%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D9%88-%D8%B1%D9%88/

دانلود از یوتیوب با اپل

نازنین بازدید : 8 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

برای اطلاع شما عزیز ، این برنامه در واقع یک مدیر فایل با یک مرورگر وب داخلی است که بارگیری و بارگذاری فیلم ها در YouTube را آسان می کند. اکنون باید فیلم YouTube را که می خواهید بارگیری کنید پس از بارگیری و نصب این برنامه باز کنید.

برای این کار می توانید از برنامه رسمی YouTube استفاده کنید و تمام کاری که باید انجام دهید این است که ویدیوی مورد نظر خود را باز کرده و روی Share ضربه بزنید ، اکنون باید گزینه Copy Link را انتخاب کنید.

دانلود از یوتیوب با اپل

در مرحله بعد ، پس از دریافت لینک ، به برنامه Documents برگردید ، روی نماد گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید تا مرورگر داخلی خود را باز کنید و اکنون باید به وب سایتی مانند BitDownloader بروید و سپس URL کپی شده YouTube را وارد کنید ویدیو در URL جعبه. چسباندن و سپس گزینه بارگیری را انتخاب کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که برای نصب برنامه ها و بازی های Apple در iPhone یا iPad خود به Apple ID احتیاج دارید و اگر از Apple ID شخص ثالث استفاده می کنید ، باید توجه داشته باشید که این فرد ممکن است به تمام اطلاعات موجود در شما دسترسی کامل و بدون محدودیت داشته باشد.

در آخر ، تجربیات و دیدگاه های خود را در این باره برای ما بنویسید و بگویید که تاکنون از چه روشی برای بارگیری فیلم های YouTube که معمولاً محافظت نشده اند در iPhone استفاده کرده اید.

افزایش فالوور اینستاگرام

نازنین بازدید : 7 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

راه های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اگر تجارت شما واقعاً برای شما مهم است و می خواهید در اینستاگرام بسیار محبوب شوید ، من روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور خود را در اینستاگرام به شما می گویم. اما اگر قصد ایجاد یک صفحه اینستاگرام را دارید و فقط می خواهید با افزایش فالوورهای خود و سپس کسب درآمد با پذیرش سفارشات تبلیغاتی اعتماد بالایی کسب کنید ، روش هایی که ذکر می کنم به هیچ وجه برای شما مفید نخواهد بود.

 

۱٫ حساب خود را جذاب کنید

اول از همه ، خوب است بدانید که حساب اینستاگرام شما دقیقاً مانند ویترین است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد ، از مشتری فرار می کنید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر است و اولین و آخرین کلمه در اینستاگرام تصاویری است که پخش می شود.

شما باید تصاویر جذاب و خلاقانه بسازید و آنها را در پروفایل خود ارسال کنید. بنابراین در نگاه اول کاربران شما مجذوب حساب شما می شوند و می خواهند سریعتر شما را دنبال کنند. بسیاری از صفحات جذاب وجود دارد که مردم فقط به دلیل جذاب بودن آنها را دنبال می کنند.

البته مهم است که پروفایل تان را با یک عکس پروفایل جذاب و یک بیوی عالی تاثیر گذارتر کنید.

رعایت تمام این موارد به جذاب تر شدن پروفایل شما کمک می کند و هر بازدید کننده ای را می تواند مشتاق به پیگیری پیج شما کند.

۲٫ از # هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها در دیده شدن بیشتر پست های اینستاگرام شما نقش مهمی دارند. استفاده صحیح از هشتگ می تواند به رشد و پیشرفت کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی کند.

اینستاگرام اخیراً توانایی خود را برای دنبال کردن هشتگ ها به برنامه خود اضافه کرده است و افراد زیادی هستند که هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال می کنند. همین امر باعث محبوبیت هشتگ ها در اینستاگرام شد. و استفاده مداوم از هشتگ هنگام ارسال ، صفحه فالوورهای اینستاگرام شما را افزایش می دهد.

سعی کنید لیستی از هشتگ های معروف و به اصطلاح داغ را در زمینه خود پیدا کنید و آنها را لیست کنید. برای انجام این کار از جستجوی اینستاگرام خود استفاده کنید. هشتگ اصلی خود را بر اساس جستجوی اینستاگرام در قسمت هشتگ وارد کنید تا به شما نشان دهد کدام هشتگ ها شبیه هشتگ مورد نظر شما هستند که عکس های زیادی با آنها برچسب گذاری شده است.

هنگام انتشار پست های خود ، تا حد ممکن از همه آنها استفاده کنید. مطمئناً هر عکسی که با هشتگ در اینستاگرام قرار می دهید باعث می شود ۳ نفر شما را دنبال کنند.

 

۳٫ با صفحات دامنه خود تعامل کنید

یکی از مفیدترین کارهایی که می توانید در فعالیت های اینستاگرام خود انجام دهید تعامل با همسالان است. اگر در اینستاگرام فعال هستید ، برای یافتن دامنه خود نیازی به جستجو نیست. شما به طور طبیعی با آنها برخورد می کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با آنها تماس بگیرید.

سعی کنید صفحات منطقه خود را دنبال کنید و فعالیت های آنها را در اینستاگرام دنبال کنید. مستقیم با آنها تماس بگیرید و سعی کنید هر از گاهی با آنها تبادل نظر کنید. اشتراک با صفحات دامنه شما باعث افزایش فالوورهای اینستاگرام و جذب بیشترین افراد در تجارت شما می شود.

علاوه بر این ، هنگامی که با صفحه هایی که موضوع شما با موضوع مشابه شما ارتباط برقرار می کنند ، فرصت پیدا کردن در لیست پیشنهادهای آنها را خواهید داشت و این باعث می شود که هر روز پیروان صفحات اینستاگرام شما افزایش یابد.

 

۳۱ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰% رایگان)

۴٫ مسابقات اینستاگرام را راه اندازی کنید

برگزاری مسابقات در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه بسیاری از صفحات محبوب و همچنین صفحات ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاق باشید و برای برندگان مسابقات از هدایای دلگرم کننده و ارزشمند استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان با ارزش تر باشد ، افراد بیشتری نیز برای شرکت در مسابقه شما ترغیب می شوند.

با توجه به زمینه کاری خود در اینستاگرام می توانید مسابقات زیادی را با مضامین مختلف شروع کنید. اما نکته مهم این است که سعی کنید شرکت کنندگان را به انجام کاری دعوت کنید. به عنوان مثال ، از شرکت کنندگان بخواهید ۵ نفر از دوستان خود را به مسابقه دعوت کنند و فراموش نکنید که از آنها بخواهید ، به عنوان مثال ۲ نفر از دعوت کنندگان باید برای شرکت در مسابقه صفحه را دنبال کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، مسابقات اینستاگرام به سرعت فالوورهای صفحه شما را افزایش می دهد. بنابراین حتماً سعی کنید هر از گاهی در صفحه اینستاگرام خود مسابقات را اجرا کنید.

 

۵٫ برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود از وب سایت خود استفاده کنید

اگر وب سایتی دارید ، ایده های خوبی برای بزرگ کردن صفحه فالوورهای اینستاگرام شما وجود دارد. وب سایتی که هر روز بازدیدکننده جدید دارد بهترین مکان برای تبلیغ صفحه اینستاگرام شما است.

یکی از ایده هایی که می توانید در سایت خود استفاده کنید قرار دادن بنر اینستاگرام خود در زیر همه پست ها است. با این کار شانس بیشتری برای جذب پیروان جدید دارید. از آنجایی که بسیاری از افراد مطمئناً می توانند مقالات شما را از طریق Google بخوانند و در این حالت با دیدن بنر شما در اینستاگرام که باید جذاب هم باشد ، حداقل یک بار به صفحه اینستاگرام شما مراجعه می کنند.

فراموش نکنید که آدرس خود را در اینستاگرام به عنوان یکی از راه های برقراری ارتباط در صفحه درباره ما و تماس با ما در سایت خود قرار دهید. زیرا این دو صفحه در هر سایت پربازدیدترین صفحات سایت محسوب می شوند.

هر از گاهی سعی کنید کاربران خود را به دنبال صفحه اینستاگرام خود از طریق خبرنامه ایمیل سایت خود دعوت کنید. برای پاسخ مثبت به درخواست اقدام شما ، همیشه یک پیشنهاد ویژه و مقاومت ناپذیر لازم است. بنابراین حتما یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان خود در نظر بگیرید.

ممکن است بسیاری از اعضای سایت شما قبلاً اینستاگرام شما را دنبال نکرده باشند. با قرار دادن اینستاگرام خود در امضای ایمیل های خود ، می توانید اینستاگرام خود را به عنوان یكی از راه های برقراری ارتباط به آنها ارائه دهید. علاوه بر این ، در صورت ارسال ایمیل توسط اعضای شما ، افراد بیشتری می توانند اینستاگرام شما را بشناسند.

۶٫ رفتار کاربران خود را تحلیل کنید

تجزیه و تحلیل رفتار کاربر همیشه کیفیت کار شما را بهبود می بخشد. چه وب سایت داشته باشید و چه اینستاگرام ، باید همیشه از کمبودها و نیازهای کاربران خود آگاه باشید. زیرا با تحقیق در مورد رفتار کاربران خود ، خواهید فهمید که آنها دقیقاً به چه چیزهایی علاقه دارند و به دنبال چه هستند.

اینستاگرام ابزاری به نام Insight را برای پروفایل های تجاری خود در نظر گرفته است که با استفاده از آن می توانید به راحتی دریابید که محتوای تولیدی شما برای کاربرانتان چقدر جذاب است یا خیر! چقدر در هدفتان پیش می روید؟

در این صورت می توانید محتوای تولیدات خود را بهبود بخشید و این باعث می شود که در جذب فالوور به صفحه خود پیش بروید. البته ممکن است این امر مستقیماً بر رشد فالوورهای اینستاگرام شما تأثیر نگذارد ، اما همانطور که قبلاً اشاره کردم ، افرادی که در نگاه اول پروفایل شما را دوست دارند شما را دنبال می کنند.

 

۷٫ از تبلیغات آفلاین استفاده کنید

اگر یک تجارت سنتی دارید و از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت خود استفاده می کنید ، قطعاً می توانید از تبلیغات آفلاین برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید روی جزوه ها یا رساله ها مانور دهید. در این حالت حتما آدرس صفحه اینستاگرام خود را در تبلیغات کاغذی خود بگنجانید.

همچنین نشان دادن آدرس اینستاگرام در کارت ویزیت بسیار مهم است. امروزه بسیاری از افراد معمولاً از آدرس اینستاگرام خود به جای وب سایت در کارت ویزیت خود استفاده می کنند.

Web Partner Special: چگونه می توانم از Instagram برای بازاریابی استفاده کنم؟

دانلود برنامه اسناب چت

نازنین بازدید : 8 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

نقاط قوت اسناب چات:

نمی توان گفت که اینستاگرام کاملاً بهتر از اسنپ چت است اما اسنپ چت ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که بی نظیر است. ویژگی های اصلی این شبکه اجتماعی را می توان در دو عامل زیر خلاصه کرد.

فیلترهای جذاب و منحصر به فرد:

فیلترهای اصلی SnapChat بر اساس فناوری واقعیت افزوده ساخته شده اند که یکی از بهترین ویژگی های این برنامه است. کاربران می توانند از این فیلترها استفاده کرده و آنها را هنگام گرفتن یا عکس گرفتن با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. فیلترهایی مانند فیلتر بازی جذاب Clash of Clans و غیره. البته او دور از درک این نیست که اینستاگرام به زودی این ویژگی را به آن اضافه خواهد کرد.

روش ها و فرهنگ مبتنی بر تفریح ​​و شادی:

اگر مشاهده کنید که پست های اینستاگرام اغلب با حرکات جدی یا تجاری برای تبلیغات انجام می شوند و جنبه تبلیغاتی دارند ، حتی اینستاگرام عملکرد حساب تجاری را برای این منظور معرفی کرده است.

اما در اسناب چات ، کاربران به احتمال زیاد لحظات خوش خود را به اشتراک می گذارند ، سعی در ایجاد روحیه ای سرگرم کننده دارند و کمتر به فکر گرفتن عکس های تبلیغاتی جدی هستند.

نقاط قوت اینستاگرام:

افزایش قابلیت های اینستاگرام و سهولت استفاده:
رابط کاربری اینستاگرام بسیار آسان است و هر کاربری به راحتی می تواند آن را یاد بگیرد و اینستاگرام هر روز قابلیت های خود را گسترش می دهد. از طرف دیگر ، با نصب و اجرای snapchat 2021 ، متوجه خواهید شد که این شبکه اجتماعی دارای ویژگی هایی است که به راحتی قابل استفاده نیستند.

کاربران فعال تر:

دانلود برنامه اسناب چات

اینستاگرام تعداد کاربران بیشتری نسبت به اسنپ چت اصلی دارد و روز به روز در حال گسترش است و تعداد کاربران در حال افزایش است. اینستاگرام در حال حاضر ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که این یک مزیت نسبت به اسنپ چت است.

دانلود برنامه اسناب چات

ویژگی های اسناب چات آپدیت جدید – Snapchat 2021 اندروید:

 • رابط کاربری ساده و کاربر پسند
 • افکت های جذاب و سرگرم کننده
 • قابلیت استوری و ویدیو زنده گذاشتن
 • مشاهده پروفایل دوستان
 • ثبت خاطرات و مشاهده آن ها
 • اسنپ مپ: مشاهده دوستان بر روی نقشه اسنپ
 • امنیت بالای آن
 • امکان اضافه کردن متن و نقاشی به فایل های چند رسانه ای
 • ارسال زمان دار فایل برای مخاطبین و حذف از سرور پس از پایان زمان

این شبکه اجتماعی بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران در سراسر جهان با نمره ۴٫۴ از ۵٫۰ در Google Play بارگیری و نصب شده است. ما آخرین نسخه به روزرسانی اصلی این پیام رسان محبوب را برای شما کاربران عزیز در سایت Tinroid قرار داده ایم. همچنین کاربران عزیز می توانند برای دریافت آخرین به روزرسانی برنامه هایی مانند Telegram و Tic Tac اینجا کلیک کنند.

راهنمای نصب بتا:

 1. ابتدا نسخه بتا را که یک فایل فشرده است ، بارگیری کنید.
 2. فایل را از حالت فشرده خارج کرده و به پوشه استخراج شده بروید.
 3. سپس فایل ویدئویی “دستورالعمل های نصب” را اجرا کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

راهنمای ایجاد حساب SnapChat:

علت ریزش فالوور اینستاگرام

نازنین بازدید : 9 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

اگر تعداد پست ها را به کیفیت آن ترجیح دهید ، با افت فالوور اینستاگرام روبرو خواهید شد!

مسئله بعدی که برخی از مشاغل از آن چشم پوشی می کنند کیفیت محتوا است. بسیاری از صفحات فقط به دنبال کمیت هستند و می خواهند کاربرانشان همیشه با پست های جدید روبرو شوند! اگرچه کیفیت پست ها برای کاربران بسیار مهمتر است و بدون ارسال پست های با کیفیت ، شما نمی توانید پیروان خود را حفظ کنید و در آینده آنها را افزایش دهید. به عنوان مثال ، صفحاتی که روزانه ۳ پیام در صفحه خود ارسال می کنند ، ممکن است به خوبی صفحاتی که هفته ای یک بار منتشر می کنند ، نباشد!

انواع هشتگ در اینستاگرام و مارک تجاری به ما کمک می کند

اگر می خواهید فالوور خود را حفظ کنید و نمی خواهید با مشکل از دست دادن فالوور در اینستاگرام مواجه شوید ، پیشنهاد می کنم کیفیت را در مرحله اول و کمیت را در مرحله بعدی در نظر بگیرید. البته این به معنای طولانی بودن فاصله زمانی بین دو پست شما نیست ، بلکه شما پست های خود را در فواصل کوتاه منتشر می کنید. به عنوان مثال ، ۳ بار در هفته پست های با کیفیت و ارزشمند ایجاد کنید تا بتوانید به افزایش فالوورهای اینستاگرام خود کمک کنید.

همچنین ، پست های شما باید کاملاً مربوط به صفحه باشد! به عنوان مثال ، یک صفحه فروش موبایل نباید شامل پست های طنز یا سیاسی باشد. این پست ها ممکن است تعامل خوبی داشته باشند ، اما در نهایت منجر به مارک تجاری و افزایش فروش شما نخواهد شد!

چه پست هایی کاربران را آزار می دهد؟

Sprout Social به طور واضح سوالات خود را از کاربران می پرسد تا بفهمد کدام پست ها کاربران را آزار می دهد و کدام یک را دوست دارند! نتیجه به شرح زیر بود:

 

طبق نتایج این مطالعه ، بدترین پست هایی که باعث عصبانیت مصرف کنندگان می شود پست های تبلیغاتی است. به زبان ساده ، صفحاتی که بیشتر محتوای تبلیغاتی دارند محبوبیت زیادی در بین کاربران ندارند! این مورد توسط ۶۰٪ از مصرف کنندگان تأیید می شود.

مورد دیگری که باعث تحریک مصرف کنندگان می شود اصطلاحات اصطلاحات معاصر است. مارک های معتبر همیشه به طور رسمی صحبت می کنند و در پست های خود اصطلاحات اصطلاحی و غیر رسمی جایی ندارند.

مسئله مهم دیگری که مصرف کنندگان را نگران می کند عدم توانایی در انتقال هویت برند است! مارک معتبر باید بتواند هویت خود را به مصرف کنندگان ارائه دهد و این دقیقاً به تولید محتوای مربوط به برند شما بستگی دارد.

به عنوان مثال ، نایک ، یک برند لباس ورزشی ، پست ورزشکارانی را که از این مارک استفاده می کنند در صفحه خود به اشتراک می گذارد. وقتی یک کاربر عادی وارد صفحه این برند می شود و نشریات خود را می بیند ، به راحتی می فهمد که این برند به لباس ورزشی مربوط است. اگر مارک معتبری هستید یا می خواهید به یک برند معتبر تبدیل شوید می توانید از این روش استفاده کنید!

از طرف دیگر ، نشریات نامناسبی که در صفحه مارک تجاری منتشر می شوند ، موجب آزار مصرف کنندگان می شوند. در صفحات لباس ، اغلب دیده می شود که آنها در تلاشند پست های سرگرم کننده و خنده دار ارسال کنند!

با این حال ، چنین نشریاتی مربوط به این برند نیستند و فقط باعث تحریک مصرف کنندگان می شوند. گزارش ها نشان می دهد که ارسال پست های غیر مرتبط بیشترین دردسر را برای کاربران ایجاد می کند و باعث دردسر کاربران می شود.

به عبارت دیگر ، هر برند تصویری از خود را در ذهن مصرف کنندگان ایجاد می کند و محتوای نامناسب این تصویر را از مصرف کننده می گیرد. این مشکل باعث ناراحتی کاربران می شود که در نهایت منجر به کاهش دنبال کنندگان اینستاگرام خواهد شد.

برای جلوگیری از این مشکل ، هدف خود را از کار در شبکه های اجتماعی نشان دهید. شما همچنین باید با تجزیه و تحلیل صفحه اینستاگرام خود این هدف را دوباره ارزیابی کنید و ببینید آیا در مسیر درستی هستید یا خیر!

از طرف دیگر ، به نظر می رسد تفاوت ایجاد محتوای ارزشمند و تبلیغات در اینستاگرام دقیقاً همان هدفی است که شما برای آن تعیین کرده اید. حتی اگر هدف شما در هنگام استفاده از اینستاگرام افزایش فروش و تبلیغات باشد ، محتوای شما باید حس ارزشمندی را برای کاربران ایجاد کند.

چرا مصرف کنندگان مارک ها را دنبال می کنند؟

و اما مهمترین سوال این است که چرا مصرف کنندگان از یک مارک پیروی می کنند؟ به عبارت دیگر ، مصرف کنندگان از مارک هایی که صفحه آنها را دنبال می کنند چه انتظاری دارند؟ Sprout Social به این سوال مهم پاسخ کاملی داد!

قطره ای از دنبال کنندگان اینستاگرام

ساده ترین چیزی که باعث می شود کاربران صفحه شما را دنبال کنند این است که آنها حداقل یکی از محصولات یا خدمات شما را دوست دارند. برای مثال کاربری که دستگاه خاصی از سامسونگ داشته باشد صفحه اینستاگرام این شرکت را دنبال می کند! تقریباً ۷۳٪ از مصرف كنندگانی كه به س Sprال Sprout Social پاسخ دادند اظهار داشتند كه به محصول یا خدمات این شرکت علاقه مند هستند.

البته جالب است بدانید ۵۸٪ از مصرف کنندگان موضوع تبلیغات را نیز مطرح کرده اند که از این طریق صفحه مارک مورد نظر خود را دنبال می کنند. بنابراین دو دلیل مهم که کاربران باعث می شوند صفحه ای به یک محصول (و خرید آن) و همچنین تبلیغات علاقه مند شوند. درصد دیگری از کاربران ، بسیار کمتر از دو دسته قبلی ، علاقه به صنعت و سرگرمی را نشان دادند (مانند اجرای مسابقه در یک صفحه خاص).

هیچ اشتباهی نکن! منظور ما از تبلیغات این نیست که کاربران صفحاتی را دوست دارند که مستقیماً محصولشان را تبلیغ می کنند! بلکه منظور آنها صفحاتی است که محصولات خود را به صورت محتوای آموزنده و سرگرم کننده منتشر می کنند. به عبارت دیگر ، این محصول باید بخشی از محتوای ارزشمند و مفید باشد تا فالوورهای خود را در اینستاگرام از دست ندهد. به طور خلاصه ، محصول بخشی از محتوا است ، نه خود محتوا!

سرانجام ، چه چیزی باعث می شود فالوورهای اینستاگرام از تحصیل خارج شوند؟

در سومین س arال که مطرح شد ، آیا مصرف کنندگان در مورد اینکه چرا مصرف کنندگان صفحات تجاری را ورق می زنند ، اظهارنظر کردند؟ کاربران پاسخ دادند و دلیل کاهش دنبال کنندگان اینستاگرام مشخص شد:

 

نمودار نشان داد که مارک ها برای تولید محتوای ارزشمند به زمان و تلاش زیادی نیاز دارند. از طرف دیگر ، مارک ها می توانند محصول خود را تبلیغ کنند ، اما محصول باید شامل برخی از مطالب باشد و مارک ها نمی توانند تبلیغات خود را مستقیماً ارائه دهند!

چرا ریزش فالوور دارم؟

پاسخ کاربران به سوالات بالا منجر به پاسخ اصلی شد:

دلیل جذب مشتری ممکن است نتواند آنها را برای همیشه پیرو برند شما نگه دارد! مصرف کنندگان همیشه مخالف محتوای تبلیغاتی بیش از حد هستند و به طور فزاینده ای به دنبال محتوای ارزشمند هستند. در واقع ، بیشتر کاربران می خواهند از ویژگی های منحصر به فرد محصول شما مطلع شوند و شما باید محتوایی ایجاد کنید که کاربران را به سمت محصول یا خدمات شما جذب کند!

برای جلوگیری از سقوط فالوورهای اینستاگرام خود ۴ مسئله وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید:

 • شخصیت برند خود و برداشت مردم از آن را حفظ کنید.
 • از زبان مناسب برای برند و صنعت خود استفاده کنید.
 • درباره ویژگی های محصول یا خدمات خود بیشتر صحبت کنید و تبلیغات مستقیم ارائه نکنید.
 • سرانجام ، رسانه های اجتماعی رسانه تبلیغاتی نیستند.

روش های طلایی برای افزایش بازدیدهای استوری در اینستاگرام

نازنین بازدید : 9 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

روش های طلایی برای افزایش بازدیدهای استوری در اینستاگرام

Instagram Story یک ویژگی فوق العاده قدرتمند برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی و نام تجاری شخصی است. با توجه به محبوبیت روزافزون داستان سرایی در اینستاگرام ، این برنامه هر روز امکانات و ویژگی های جدیدتری را برای خود ارائه می دهد که قادر است توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. در ادامه این مقاله شما را با راه حل های عملی برای افزایش ترافیک تاریخ آشنا خواهیم کرد.

۱- استفاده از هشتگ در Story

بسیاری از کاربران اینستاگرام هشتگ های خاصی را دنبال می کنند. هنگام جستجوی هشتگ در اینستاگرام ، استوری های فعال به شما نشان داده می شود که از آن هشتگ استفاده کرده اند. در بالای صفحه ، همچنین می توانید بر روی تصویری که اینستاگرام به عنوان هشتگ انتخاب کرده است کلیک کنید تا داستان هایی را که از آن هشتگ استفاده کرده اند مشاهده کنید.

هشتگ Trend در شبکه های اجتماعی موضوعی داغ در جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم. همان سوالی که به سرعت در جامعه در حال گسترش است. استفاده از هشتگ مکان در Stories و استفاده از روندهای هشتگ برای روز می تواند به افزایش دید داستان های شما و افزایش ظاهر آنها و حتی جذب فالور کمک کند. اما هنگام استفاده از هشتگ بسیار مراقب باشید:

 • در هشتگ زیاده روی نکنید
 • هرگز از هشتگ های غیر مرتبط استفاده نکنید
 • هنگام انتخاب هشتگ به اندازه کافی سرزده باشید
 • در هشتگهای پر سر و صدا ، حتماً از زیر خط (_) بین کلمات استفاده کنید
 • اگر صفحه تجارت و فروشگاه دارید ، حتماً از نام شهر خود در هشتگ ها استفاده کنید
 • هشتگ های رقبای شما نیز می تواند گزینه خوبی باشد.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

۲- مطالب را در زمان مناسب ارسال کنید

وقتی احساس می کنید درصد بیشتری از مخاطبان شما آنلاین هستند ، بهترین زمان ارسال مطالب به اینستاگرام است. زیرا بلافاصله پس از انتشار داستان قابل مشاهده است و بازخوردهای مثبتی خواهید دید. بنابراین برای مخاطبان خود بیشتر تحقیق کنید.

باید بدانید مخاطبان شما در چه ساعتی از روز فعال هستند تا بتوانید زمان قصه گویی خود را مدیریت کنید. مطمئناً کاربرانی وجود دارند که در هر ساعت از روز با تلفن و اینستاگرام کار می کنند ، اما مطمئناً ارسال پست در اوقات فراغت افراد ، مثلاً بین ساعت ۱۳ تا ۱۵ ظهر و ۲۰ تا ۲۲ شب ، احتمال افزایش بازدید از استوری ها و مخاطبان جدید خود را جذب کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، ویژگی جالب استوری های اینستاگرام این است که می توانید فیلم های زنده خود را در آنها قرار دهید. این بدان معنی است که بینندگان می توانند داستان شما را به صورت زنده تماشا کنند.

فکر می کنم واضح است که live راهی عالی برای ارتباط با پیروان صفحه شماست. همچنین ، در پایان نمایش ، اینستاگرام به شما امکان می دهد جریان زنده خود را به عنوان یک فایل ویدیویی در گالری دوربین ذخیره کنید ، اما نظرات و بازخورد با آن ذخیره نمی شود.

۳- استفاده از مطالب تولید شده توسط مخاطبان

به جای ارسال مطالب تکراری ، می توانید از محتوای تولید شده توسط کاربر مربوط به این سرویس ها استفاده کنید تا داستان های شما جذاب تر شوند. نمونه های زیادی از محتوای تولید شده توسط کاربر را می توان در داستان مارک های شناخته شده یافت. ارسال داستان در اینستاگرام و به اشتراک گذاری محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) یک روش عالی برای پر کردن صفحه خود با محتوای زیبا است. و برای مخاطبان شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

 

وقتی کاربران شما با استفاده از محصولات شما محتوا تولید می کنند و آن را در صفحه شما منتشر می کنند ، احساس خوبی به آنها می دهید و این اقدام باعث آگاهی افراد از برند شما می شود. مخاطبان علاقه زیادی به توجه دارند. شما با این کار به آنها توجه ویژه ای دارید و باعث می شود برند شما در ذهن آنها باقی بماند.

به عنوان مثال ، اگر صاحب مارک غذایی هستید ، هنگامی که مخاطبان از محصولات شما استفاده می کنند و برای شما عکس می فرستند از آنها استفاده کنید. محتوای مربوطه را که برای تبلیغات تجاری شما بسیار ارزشمند است ایجاد و منتشر کنید. زیرا هر داستانی که به نام برند شما و مخاطبان شما ایجاد می شود مانند طلایی است که توسط مصرف کننده تولید می شود.

۴- برچسب ها و انیمیشن ها را به عکس ها و فیلم های داستان اضافه کنید

Instagram Story ابزار قدرتمند دیگری به نام برچسب دارد که به شما امکان می دهد شکلک ها و آیکون های مختلف را به عکس ها یا فیلم های خود وصل کنید. این برچسب ها واقعاً سرگرم کننده هستند و می توانند نقش بسزایی در جذابیت تصویر شما داشته باشند. نحوه جذب مخاطب به داستان شما.

با استفاده از انیمیشن ها و برچسب های مرتبط با موضوع خود ، در واقع مخاطب را ترغیب می کنید که داستان های بعدی شما را دنبال کند و آن را به افراد دیگر ارائه دهد. به این ترتیب قطعاً سطح تعامل با مخاطبان شما افزایش می یابد. برنامه ها و ابزارهای بی شماری مانند Mojo و Over وجود دارد. آنها می توانند بدون نیاز به یک طراح گرافیک به شما کمک کنند. یا برای یادگیری نحوه ویرایش فیلم وقت بگذارید تا بتوانید انیمیشن های سرگرم کننده ای برای کاربران خود فراهم کنید.

۵- منشن

یکی از گزینه های Story توانایی ذکر یا آدرس دهی به کاربران است. استفاده از این گزینه ، هنگامی که با خلاقیت همراه باشد ، می تواند میزان بازدید داستان شما را افزایش دهد. به عنوان مثال ، تصور کنید که یک صفحه فروش تی شرت در اینستاگرام دارید. شخصی با تعداد زیادی فالوور یکی از تی شرت های شما را خریداری کرده و پستی را پست کرده است که در آن تی شرت خریداری شده از شما را می پوشد. وقتی آن را ذکر می کنید ، وی به احتمال زیاد از داستان شما بازدید خواهد کرد. این کافی است که Instagram Story بتواند فالوورهایی را که به صفحه آن پیوند دارند به شما پیشنهاد دهد.

روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که با مارک های دیگر در اینستاگرام همکاری کنید و سعی کنید آنها را در استوری های اینستاگرام خود بگنجانید و آنها نیز همین کار را برای شما انجام خواهند داد. این تعامل دو طرفه می تواند نقش بسیار مهمی در اعتماد و نام تجاری شما داشته باشد.

۶- از مکان استفاده کنید

روش ساده اما کاربردی دیگر برای افزایش ترافیک تاریخی رایگان ، استفاده از همان مکان است. بسیاری از افراد برای جستجوی مشاغل محلی از اینستاگرام استفاده می کنند. این امر خصوصاً در مورد رستوران ها صادق است. ممکن است افراد در بیرون از خانه به دنبال مکانی برای صرف غذا باشند. آنها یک جستجوی اینستاگرام را باز می کنند و برای مثال جستجو در رستوران تهران و اینستاگرام لیستی از رستوران های تهران را نشان می دهد.

اگرچه هیچ آمار دقیقی برای نشان دادن تعداد جستجوها در اینستاگرام وجود ندارد ، بسیاری از مشاغل از این طریق پیدا می شوند. بسیاری از کاربران اینستاگرام همچنین دوست دارند پست های مبتنی بر موقعیت جغرافیایی را مشاهده کرده و داستان های مربوط به آن مکان خاص را مشاهده کنند. بنابراین حتماً به نوعی از برچسب مکان استفاده کنید.

عکس نوشته بامزه برای پروفایل شبکه های اجتماعی

نازنین بازدید : 6 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

عکس پروفایل بانمک جدید برای تلگرام
عکس نوشته بامزه دخترونه – عکس پروفایل خنده دار دخترونه
عکس نوشته بامزه برای پروفایل شبکه های اجتماعی
عکس نوشته های خنده دار و با نمک
عکس نوشته کارتونی بامزه و عاشقانه

آموزش نیم فاصله در ورد

نازنین بازدید : 13 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

آموزش روش ایجاد نیم فاصله در word

روش های مختلفی برای ورود به نقطه ویرگول وجود دارد ، اگرچه ما این روش ها را برای نرم افزار Word شرح خواهیم داد ، اما روش های استفاده شده در نرم افزارهای دیگر مانند PowerPoint ، Excel و … نیز صحیح هستند. بنابراین ، می توانید با استفاده از این روش ها ، نیمی از فاصله را در Excel وارد کنید.

روش ۱: با استفاده از ترکیب کلید – + Ctrl در محیط نرم افزار Word (یا نرم افزار Excel و …) می توانید یک نقطه ویرگول وارد کنید. توجه داشته باشید که باید از علامت “-” در بالای صفحه کلید استفاده کنید و دکمه “-” در ماشین حساب صفحه کلید برای این منظور کار نمی کند.

روش ۲: روش دیگر استفاده از میانبرهای صفحه کلید Ctrl + Shift + 2. با پایین نگه داشتن همزمان این سه کلید ، می توانید بین اجزای یک کلمه در Word یا Excel فاصله بگذارید.

روش ۳: با نصب صفحه کلید استاندارد فارسی ، کلید میانبر Shift + Space به عنوان یک نقطه ویرگول عمل می کند. به طور معمول ، صفحه کلید فعال در ویندوز صفحه کلید مایکروسافت است که از نظر ترتیب صفحه کلید با صفحه کلید استاندارد فارسی تفاوت دارد. مزیت این روش این است که از نیمی از فواصل ایجاد شده توسط این صفحه کلید می توان در تمام محیط های نرم افزار استفاده کرد.

برای فعال سازی صفحه کلید فارسی ، فایل نصب صفحه کلید را بارگیری کرده و با استفاده از گزینه های زیر آن را نصب و فعال کنید.

Control Panel > Region and Language > Keyboard and Language > Change Keyboard

پس از نصب این صفحه کلید به سادگی خواهید توانست نیم‌فاصله را در ورد word، اکسل Excel و سایر محیط‌های نرم‌افزاری تایپ نمایید.

اگر مسئولیت معرفی یک رساله یا نامه یا مسئولیت نوشتن و ترجمه را دارید ، رعایت این نکات می تواند بیشترین تأثیر را بر متن نهایی بگذارد و خواننده متن را تحت تأثیر قرار دهد. مطمئناً ، اگر کاربرگ های Excel را به درستی آماده کنید و نکات نوشتاری ، از جمله نقطه ویرگول را به درستی دنبال کنید ، این تأثیر زیادی در زیبایی نهایی خواهد داشت.

آموزش حذف اکانت تلگرام

نازنین بازدید : 8 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

آموزش حذف اکانت تلگرام

حال ، اگر می خواهید در صورت نیاز یک حساب Telegram را به صورت دستی حذف کنید ، ابتدا باید از برنامه مرورگر برای دسترسی به پیوند حذف حساب Telegram استفاده کنید. برای این کار بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه هدایت شوید تا حساب تلگرام با لینک مستقیم حذف شود.

لینک حذف اکانت تلگرام

در این حالت ، صفحه زیر ظاهر می شود که در آن شما باید شماره خود را همراه با کد کشور وارد کنید. در اینجا کد کشور ایران است که باید از +۹۸ استفاده کنید. به عنوان مثال شماره خود را بصورت +۹۸۹۱۸۱۲۳۴۵۶۷ وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید.

پاک کردن تلگرام

حال در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال خواهد شد که باید برنامه تلگرام را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنید.

حذف تلگرام

حال که کد را کپی کردید مجددا به صفحه مرورگر بازگشته و کد را مشابه نمونه زیر در فیلد Confirmation Code وارد کرده و روی دکمه Sign In کلیک کنید.

دیلیت اکانت تلگرام

اگر کد را به درستی وارد کرده باشید ، به صفحه مدیریت حساب Telegram منتقل می شوید ، در این مرحله باید گزینه Delete account را انتخاب کنید تا به لینک حذف حساب Telegram هدایت شوید.

روش حذف اکانت تلگرام

حال در این مرحله صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود که باید در آن دلیل حذف کردن اکانت را در فیلد why are you leaving وارد کنید. البته این گزینه اختیاری است و اجباری به پر کردن آن ندارید. در نهایت روی دکمه Done کلیک کنید.

دیلیت تلگرام

در این مرحله ، پنجره ای مشابه تصویر زیر برای تأیید نهایی حذف اکانت تلگرام باز می شود و از شما می پرسد آیا مطمئن هستید که حساب را حذف کرده اید؟ اگر بله و می خواهید پیام را حذف کنید ، روی دکمه قرمز با عنوان بله کلیک کنید ، حساب من را حذف کنید.

نحوه دیلیت تلگرام

پس از کلیک بر روی این دکمه ، حساب کاربری شما پاک می شود و اگر برنامه تلگرام را باز کنید ، صفحه عضویت تلگرام نمایش داده می شود.

روش ایجاد اکانت اینستاگرام برای اینستاگرام

نازنین بازدید : 6 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

مراحل ایجاد حساب Gmail

برای ایجاد یک حساب Gmail ، ابتدا “www.gmail.com” را وارد کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

۱٫ پس از ورود به لینک ، پنجره ای باز می شود که در بالای آن می توانید ورود را مشاهده کنید. اما اگر می خواهید یک حساب Gmail رایگان ایجاد کنید ، باید روی “ایجاد حساب” در پایین پنجره کلیک کنید.

اکانت اینستاگرام برای اینستاگرام

ساخت-جیمیل

۲- پس از کلیک بر روی گزینه Create Account ، پنجره بعدی دوباره باز می شود. در این قسمت باید نام ، نام خانوادگی ، آدرس حساب و رمز ورود خود را مشخص کنید. پس از پر کردن جای خالی ، روی گزینه “بعدی” در پایین کلیک کنید.

طریقه-ساخت-جیمیل

۳- پس از تطبیق مشخصات و عدم تکثیر حساب کاربری ، پنجره زیر باز می شود. در این بخش ابتدا باید شماره تلفن همراه ، تاریخ تولد (میلادی) و جنسیت خود را وارد کنید و پس از پر کردن موارد خالی ، روی گزینه “بعدی” در پایین کلیک کنید.

روش-ساخت-جیمیل-در-گوگل

۴٫ Google اکنون از شما می خواهد شماره تماس خود را تأیید کنید تا در صورت وارد نشدن اشتباه بتوانید آن را اصلاح کنید. اگر شماره مخاطب را اشتباه وارد کرده اید ، برای اصلاح شماره تماس از گزینه “بازگشت” استفاده کنید. در غیر این صورت ، روی “ارسال” کلیک کنید.

ساخت-gmail-account

۵- پس از کلیک بر روی “ارسال” ، یک پیام متنی از Google دریافت خواهید کرد که یک “کد تأیید” را وارد می کند ، که شماره تلفن همراه شما را با وارد کردن آن تأیید می کند.

ساخت-حساب-کاربری-جیمیل

۶- همانطور که در مرحله ۵ ذکر شد ، باید کد درج شده در پیامک را در این قسمت وارد کنید. پس از وارد کردن کد تأیید ، روی “تأیید” کلیک کنید.

نحوه-ساخت-gmail

۷- در این قسمت، گوگل خواستار ارائه خدمات بیشتر با استفاده شماره تلفن همراه شما می باشد که اگر موافق هستید بر روی ” Yes,I’m in ” کلیک کرده و در غیر اینصورت بر روی گزینه ” Skip ” کلیک کنید.

تعداد صفحات : 4

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 128
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 7
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 15
 • بازدید ماه : 31
 • بازدید سال : 1,570
 • بازدید کلی : 2,806